SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glutamina + hmb + aakg

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85
Mam pytanie odnośnie w/w supli. Zacząłem ponownie ćwiczyć bo 2 letniej przerwie, przybrałem troszku na brzuchu i na bokach. Ogólnie wszytko mi pospadało. z 85kg przytyłem na 105kg:/ Mam 180cm wzrostu, biceps 42cm, klata 120cm. Chce sobie kupic odzywki Hmb mega caps, glutamine mega caps i ewentualnie aakg. Prosiłbym o opinie na ten temat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 633 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15148
HMB zbędne, dieta redukcyjna i aeroby by spalić tłuszcz. Po przeriwe mozesz zastosowac HST.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
po pierwsze: regulamin dzialu - ankieta do wypelnienia.

Odzwyki sobie kupic mozesz, ale poki nie bedziemy wiedzieli jakie cele przed soba stawiasz - to ciezko bedzie doradzic.

W pierwszych miesiacach treningow pracuj nad dieta i treningiem.

mozesz dokupic HMB - jesli kiedykolwiek jest sens stosowac ten specyfik - to lasnie jedynie w okresie "powrotu po przerwie".

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2009-06-03 20:08:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystko co wymieniles jest zbedne. jechalbym sama dieta + trening badz dorzucil lajtowy spalacz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitrobolon II+ Shock Therapy

Następny temat

animal pump creatyna 1250

WHEY premium