SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glukozamina

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Witam, mianowicie rozwazam zakup glukozaminy i kieruje proste pytanie:

Czy "zwykle" kapsy roznia sie w jakimkolwiek stopniu skladem (nie wielkoscia ) od wersji GOLD?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 218 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1095
Lepiej dołożyć niewielkie pieniądze i zakupić preparat kompleksowy ARTHROBLOCK FORTE, ja właśnie kończę 4 opakowanie i jak dla mnie jest to świetny preparat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4173
popieram ,) arth forte rządzi :) pomógł mi z kolanami

Naród wspaniały, tylko ludzie k***y

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie moge nie dolaczyc sie do choru zwolennikow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Dobra, Bog zaplac za te opinie, temat byl o czym innym
Mam jeszcze MSM, wiec na te chwile dokupie tylko glukozamine, ten specyfik wyprobuje pozniej. Btw. Jedna kapsulka forte na dzien wystarcza (wychodzi 60 dni, co jest tanio)?

A co do glukozaminy, jezeli w tym i w tym jest idealnie to samo, to ze sklepu nie opyla sie brac Golda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 218 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1095
Ja brałem Gold glukozaminę i była spoko,a i cenka w aptece całkiem przyzwoita,jednak wolę kompleksowy preparat niż wydawać kasę na pojedyncze suple wspierające stawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 161
Moim zdaniem ARTHROBLOCK FORTE jest o wiele skuteczniejszy.

Pozdrawiam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 193
normalnie chóralnie wszyscy "za"
no to idę po nowe opakowanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POLSKA vs CZECHY na gali OLIMP EXTREME FIGHT

Następny temat

"Skawińscy twardziele 2011 z udziałem Mistrza Świata Piotra Głuchowskiego Olimp Team

WHEY premium