SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glukoza

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14012
Zrobiłem sb badanie glukozy we krwi , bo ciągle jestem senny , apetyt na słodkie ;p w normach labu 60-110 miałem 89 , czy to dużo ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Nie, mieści się w normie.

Wykonaj również badanie tarczycy oraz morf/rozmaz/ob/crp oraz zbadaj ukł. sercowo-naczyniowy.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jeden pomiar o niczym nie świadczy, kup sobie glukometr za 10 zł, z 10 pasków w gratisie jest i sobie zbadasz przez dwa dni jak to tak wygląda z cukrem. Glukosense mini w aptece.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14012
Anubis , zrobię tak jak napisałeś , bo kurde to jest męczące ;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból przy wdechy

Następny temat

bardzo male "dziurki" na policzkach i czarne kropki na nosie

WHEY premium