SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glista Ludzka a sila,masa

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17726
panikujesz jakbyś zaraz miał umierać. Idź do lekarza i sie do wiesz. Będziesz miał to poleczysz sie i tyle. To lekaż Ci powie ile to mniej więcej czasu się leczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2132 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27518
Z tego co pamiętam to poprostu coś łykał kilka tyg potem jakaś przerwa i znowu
Dawno mi opowiadal to moglem przekręcić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
pij przez tydzien codziennie po szklance kwaśnicy to bedziesz miał pewność że nie masz szkodnika w jelitach i żołądku, serio mówie, albo dużo cytrusów jedz przez kilka dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Ja słyszałem, że kiedyś koleś schlał się w trupa ale to tak konkretnie, rano poszedł srać w krzaki, nagle krzyczy do kumpli "ratujcie! wysrałem jelita!", przyjechało pogotowie a tu się okazuje że miał długiego napasionego tasiemca który nie wytrzymał stężenia alkoholu i chciał wyjść. Może i na glisty podziała

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
Jakiś czas temu rozmawiałem o pasożytach ze znajomym lekarzem weterynarji, rozmowa się zaczęła o tematach nabierania masy. Że mam problemy a jem jak po***any. Rozmawiając z nim dowiedziałem się że tak jak psa trzeba odrobaczać tak samo człowiek raz na rok powinien się odrobaczyć. Jako że weterynarz ma możliwość pisania recept, wypisał mi na tabletki i jak się odrobaczyłem to masa zaczęła iść w górę. Staram się raz na rok odrobaczyć dla czystego sumienia. Nie ma się co śmiać z tematu pasożyty to problem ludzi od zawsze. A jak nieraz słyszę że ktoś mówi że nie ma bo skąd, to niech lepiej przeczyta w jak prosty sposób można się nimi zarazić, praktycznie codziennie jesteśmy na nie narażeni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1006
Mógłbyś napisać jaki środek Ci przepisał?

Work it harder, make it better!
Do it faster, MAKES US STRONGER!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja brałem kiedyś też :D w syropie i takich dużych tabletkach :D
można było też tym psy odrobaczać :D ale działało :D idz do lekarza i powiedz że chcesz recepte na środek na odrobaczenie :D ja na szczęście mam lekarza w rodzinie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
co do środka to nie pamiętam nazwy, ale odradził mi ten w syropie bo po nim bebechy napieprzają. Z tego co pamiętam to były podłużne tabletki następnym razem znajoma też weterynarz przepisała mi inne, zero saidów anie po tych 1 i po 2 nie odczułem a po syropie jak pisałem tępy ból to norma.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwiczenie

Następny temat

onet.pl = odzywki=sterydy

WHEY premium