SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gliceryna z apteki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 354
Kupiłem gliceryne z apteki , chciałbym spróbować przed treningiem, ogólnie jest jakaś lipna bo tylko 85% (14% wody oczyszczonej), i okazuje się syntetyczna, w związku z tym moje pyt. czy da rade to wypić bez późniejszych kłopotów z ukł. pokarmowym ?:)

Myślałem że to będzie gliceryna roślinna a tu syntetyk... wszystkie z apteki to syntetyki ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
nie wszystkie.
ja kupilem na allegro roslinna
nie powinno byc problemow z ukladem pokarmowym, musisz przetestowac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 354
kurcze cykam się trochę bo jak rano przed treningiem, łykne, to żeby mnie w pracy nie przycisnęło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
jak przycisnie to od razu
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 354
ee to spoko najwyzej kibel zablokuje na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 354
a jeszcze takie pytanie, może teraz na sucho spróbuje? jak mówisz że efekt natychmiastowy to będe już wiedział :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
spokojnie nie cykaj
daj 15g w 1l wody, popijaj 60-90min przed treningowo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
testuj na sucho by sprawdzić tolerancję, jak będzie goniło można spróbować mniejszych dawek.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Aero2 biogenix i L-glutamina

Wiecej