SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gino dobór lekarstw

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2669

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

86

Wzrost

172

Obwód ramienia

44

Obwód klatki

118

Obwód uda

61

Obwód talii

79

Staż na siłowni

9

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

411B/300W z W róznie /T 100

Opisz swój plan treningowy

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

split 5x tyg, cardio 5x 120min , biegi nacczo 5x 30min

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

9-10% wg. wskaznika warrior

PPM (podstawowa przemiana materii)

tycia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Koncentruj się narazie na progesteronie masz wynik kosmos 9,1 masz taki wynik jak w przeroście nadnerczy. Zbijaj provi i winkiem ,nie zbijaj prolaktyny nie dawaj w tym okresie hcg . Provi też trochę , zapobiegnie aromatyzacji w estrogen który też jest podbity. Po 3-4 tyg zrób badania nie zbijaj progesteronu do zera czy do niskiego poziomu tylko tak aby był w widełkach w górnej granicy.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
wnc po pewnych sugestiach i własnych przemysleniach wlasnie odstawiałem b6 i bromo a wczesniej cabek prolaktyne mam zbite mozna powiedziec do zera co przy 700mg trenu E i 100mg npp wczesniej to jakas magia ale pewnie to było powodem wyj**ania progesteronu najwyżej jak nic nie pomoże to pójde w styczniu pod skalpel bonie bede łaził z starczącym sute ale póki te guzki są maksymalnie 20mm to wolal bym to zaleczyć w "zarodku" bo co roku trafiać pod nóż to naprawde przesada jak to mówią "jak nie urok to sraczka"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
donwaz1899 właśnie coraz bardziej przekonują mnie przemyślenia że prolaktyna jest antagonistą progesteronu. Pojawiła sie moda na inhibitory prolaktyny, za to coraz więcej osób zaczyna mieć problemy z progesteronem.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
dostałem nawet kilka cytatów z artykułów czy książek na ten temat i wychodziło by że tak jest , kobiety w ciązy dostaja cabesar by zabezpieczyc płód przed poronieniem a co cabesar robi to wiadoomo a co robia ginekolodzy podczas ciązy ? Zwiększaja ilości progesteronu ile można żeby nie poronić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie cabaser na poronienie, tylko jakieś leki na pod bicie progesteronu, nie wiem jakie dokładnie bo w to się nie zagłębiałem, ale poczytam i wpiszę. Caba podaje się przy gruczolaku przysadki który wywołuje hiperprolaktynemie, co podbija prolaktynę i w ten sposób powoduje niepłodność i zaburzenia miesiączkowania, a te same skutki wywołuje wysoki progesteron, więc skoro caba zbija prolaktyne, to jednocześnie zbita prolaktyna może podnosić progesteron. O to mnie chodziło


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-07-26 15:30:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Normalne Dziecko ?

Następny temat

łączenie metaxon 10

WHEY premium