SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gino czy lipo/

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, mam 14 lat i mam gino albo lipo neiwem... mam guzki pod sutkami i sa wypukle, waze 52kg przy 170 wzsroscie wiec jestem chudy, nie bralem lekow itd. wiec to pewnie przy dorastaniu mi sie pojawia, i teraz slyszalem ze mozna to spalic na trenigu od Pawla Groma on tego dokonal nawet, i teraz chce przytyc i jesc tluszcze nasycone/bialko i to ze to bede jadl nie zlikwiduje moich planow pozbycia sie gino ? bo chce przytyc i cwiczyc na sile. pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
gino nie pozbędziesz się spalając tłuszcz - tylko operacyjnie. jeżeli masz guzki, to bardzo prawdopodobne o ile nie pewniak, że masz gino. spalając tłuszcz można pozbyć się lipo

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10613
Próbować możesz. Paweł Grom miał dość duży poziom BF i lipo. Jesteś młody, na twoim miejscu udał bym się z tym do lekarza, może jeszcze da się to jakoś uratować bez wykonywania zabiegu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u nie ktorych to samo znika, jaki jest max okres czasu zeby to samo zniknelo ? bo ja juz to mam z conajmiej 6 miech
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1509
Nie ma określonego czasu... Burza hormonów trwa do ok.21 roku życia.Odżywiaj się zdrowo , nie obciążaj wątroby (chipsy,słodycze,fast food) , nie jedz kurczaków.Od siedzenia przed komputerem i "obżerania się" ginekomastii nie zniknie więc rusz swoje 4 litery :) .Poczekaj jeszcze pół roku , jeśli to nie zniknie to wizyta u endokrynologa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
Do lekarza udać się rzecz jasna możesz, ale takie zmiany są dosyć częste i trwają głownie przez okres dorastania i wchodzenia w dorosłe życie.:) Jeśli masz jakieś obawy załatw sobie skierowanie na usg klatki piersiowej potwierdź ginekomastię i niech wtedy lekarz decyduje o dalszych krokach.:) Do tego są potrzebne badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moslej123
Ja same kurczaki jem xd
a i tak chudy jestem, slodkich napojow nie pije fast foodow nie jem tlyko kurczakow jem i ryb troche, to zle?

Zmieniony przez - trzeci323 w dniu 2012-12-08 10:14:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czerwone dłonie - opis w poście

Następny temat

Ból w blisko stawu skokowego

Wiecej