SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gino co robić??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 106
Witam od jakiegoś czasu zrobiło mi sie gino, jestem po cyklu z metką, kupiłem tamoxifen juz zjadłem 1 opakowanie ale dalej sutki mnie kuja jak np. pocieram je czy naciskam na nie, czy to normalne czy nie?? Bo niewiem co mam robić brać jeszcze ten tamox bo mam jeszcze jedno opakowanie?? I czy jak unormuje poziom estrogenów to niebendzie sie już rozrastać?? Bo chodzi mi już żeby zachamować rozwój tego.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38302
trzeba było mety nie brać!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 106
No to mi pomogłeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
uderz dawka 60mg
odstaw koks

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7547
witam. sorry spartan za wcinanie sie do tematu ale mialem podobna sytuacje.
Bylem na cyklu metki i propionatu i na jednym sutku zaczalem wyczuwac zgrubienie (powiekszony gruczol) przestraszylem sie oczywiscie odstawilem koks. Udalem sie do znajomego hirurga po badaniu usg stwierdzil faktycznie poczatek gino w jedny sutku-powiekszony gruczol sutkowy (drugi byl ok). stwierdil zebym sie zaszczepil na zoltaczke (koniecznosc przy kazdym zabiegu hirurgicznym) i mi to usunie.
Ja zanim to zrobilem zarzucilem opakowanie tamoxifenu i calkowicie zniknelo. Fakt ze byl to poczatek tylko powiekszony gruczol ale kazdy hirurg od razu byl diagnozowal i pod noz....
Mam pytanko teraz (moze b50 bedzie wiedzial) przy kolejnym cyklu a zastanawiam sie nad deca+wino lub deca+propek odnowi mi sie to i czy ewentualnie jesli wrzuce tamoxifen do cyklu itp zachamuje powiekszenie tego. dodam ze nigdy wczesniej do samego cyklu nie bralem oslonek na gino (bylem pewny ze nie mam do tego tendencji heh), tlko ten jeden raz kiedy wyskoczyla i ja zniwelowalem. Prosze o odpowiedz jak to sie ma przy kolejnym cyklu, moze ktos juz byl w podobnej sytuacji??? z gory dzieki

spartan a Ty sproboj faktycznie zwikszyc dawke jak mowi b50 mnie to pomoglo...

jak boli to rosnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
ale gdzie tam 60 mg przy 500mg teścia jeszcze metka do tego, zaczęło mnie swędzieć i dałem 40mg po tygodniu nic mi się nie chciało weekend w łóżku przeleżałem. Dałem potem 20 i spoko. może chopak 70mg mety wali to może dać 60mg

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7547
a jak to bedzie przy kolejnym cyklu? tj. wyzej?

jak boli to rosnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 106
Tylko ze skońcczyłem cykl juz z 1,5 mies. temu i zauważyłem gino po 3 tyg po cyklu. Za jakiś czas wziełem tamox 14 dni brałem przez 5-6 dni po 60mg do końca paczki po 40 i też śie żle czuje po tym . Mam jeszcze jedno opakowanie niewiem czy jeszcze brać. Ale to już kupa czasu po tym cyklu więc powinno już być wszystko wpożądku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 106
Pomoże ktoś??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 106
Chyba nikt nie pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a clomid po metce wogole brales??????????????
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WInstrol na poczatek ??

Następny temat

dziwny wkręt

Wiecej