SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gino bez/na koksie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1680

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 53
witajcie. to mój pierwszy post.

ostatni sporo przytyłem i zdażyła sie lipna sprawa. dostałem od tego gino i nie wiem za bardzo co robic. chodzi o to że planowałem swój pierwszy cykl na saa (100tab metki) i mam pytanie czy jak teraz wezme sie za tą metke to wywali mi większe cyce czy niekoniecznie. to że mam gino a nie lipo jestem 100% pewny więc bez zbędnych pytań. licze na waszą pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 53
panowie a co powiecie na taką faze...
dziasiej sobie dotykam sutka a tam już prawie nie ma guzka. zostały tylko napuchniete sutki bardzo miękkie. guzek prwaie całkowicie znikł. jak to możliwe.... tylko nie pisać ze miałem lipo bo to było 100% gino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 905
tak na 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 53
a możesz poprzeć tą wypowiedź jakimś dowodem skoro jesteś pewny że na 100% mi sie pogorszy.... wg mnie zwykłe gino ma troche inne podłoże niż gino po koksie no ale może sie myle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 905
pogieło cie masz gino a ty chcesz jeszcze androgenne koksy brać.... A ogólnie maja to samo podłoże hormonalne koks gino a gino normalne no chyba ze masz lipomastie a ty nawet nie umiesz rozróżniać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 53
zapytam o jeszcze jedno:
czy jak bym brał nolvadex z tą metką to będzie git?
i czy nolvadex blokuje działanie metanabolu tzn czy będą mniejsze przyrosty masy jeśli będę brał je razem (metke z nolva)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 905
przyrosty nie będą mniejsze. Ale radze ci zrób tak jedz mete a jak ci zaczną swędzić ci cycki czy po prostu poczujesz ze idzie ci gino to wtedy zastosujesz nolve pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 53
Problem w tym że ja już mam gino tak jak pisałem. Fakt że mało widoczne ale jest. Więc tą nolve zacznę odrazu szamac 20mg ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 905
Nie bierz koksu jak coś to po operacji jak będziesz miał odwagę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1255
człowieku daj sobie spokój z koksem jak ci wywaliło gino, ja miałem gino idipoatyczne czyli takei co w okresie dojrzewania i nigdy nie koksowałem , teraz to g**** wyciąłem, lekarz mi powiedział żeby czasem się nie brac za koks bo mi znowu wyrośnie, jak chcesz wyglądać jak baba i mieć spierdzieloną wątrobe to twoja sprawa ja bym nie ryzykował

lekarz jednego pacjenta już ponownie kroił przez koks,

Zmieniony przez - z-gino w dniu 2009-11-11 22:20:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 177 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 793
Gapar89. Widze że troche się orientujesz i mam pytanie do
Ciebie. Czym się rózni gino od lipo??? i jescze jedno ok 3 lat temu wyrosło mi gino. nie brałem nigdy koksu mówie szczerze. ale było to wtedy keidy przestałem nagle cwiczyć (a cwiczyłem 3 lata) i poszłem do wojksa i nagła utrata masy ok 12 kg i wtedy gino. do tej pory nie zeszło tylko gruchoł jest raz mniejszy raz więszky i mam nolve i pytanie czy jest teraz sens brać ją???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1255
daj sobie spokój z nolva ona jak brałeś sterydy i na świeżo a tak teraz to ci tylko portfel i wątrobę skaleczy!!!!!!!!!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból pleców

Następny temat

Solarium - od poszewki

Wiecej