SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gino

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 457
Witam mam prblem z gino juz od okolo 7-8 miesiecy mialem cykl z deczki i winka potem poszedl odblok z clomidu i hcg... i po okolo 2-3 miesiacach dostalem gino ssalem cynk i nic nie pomoglo brodawiki dalej bolaly bylem u onkologa i mi przepisal ome zeby zmieszac z spirytusem salicylowym i wcierac i dalej nic puzniej bylem prywatnie u endo i przepisala mi znowu omke tyle ze z kremem nivea bol przeszedl ale guzki sie nie pomniejszyly robilem sobie badania testosteron estradiol progestron i wszystko bylo w normie pewnie dla tego ze zrobilem to za puzno... i teraz mam pytanie czy moze pomoc mi tamox bo chce sie tego pozbyc... a moze pujsc do lekarza zeby mi przepisal andractim i do tego wrzuce tamoxa?? czy jest jeszcze szansa na zlikwidowanie gruczołu bez skalpela??

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 76

Wzrost: 1.84

Obwód klatki: ....

Obwód ramienia: ....

Obwód talii: .....

Obwód uda: ....

Obwód łydki: ...

Staż na siłowni: 4 lata

Ilość spożywanego białka: ...

Ilość spożywanych węglowodanów: ...

Ilość spożywanych tłuszczów: ...

Opis przebytych cykli sterydowych: 5ml-susty rok puzniej 10ml wina+200 mety rok puzniej 10 deki + 20 wina

Trening: ...

Cel cyklu: dobrej jakosci masa i sila

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: ...

Poziom BF%: ...

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): ...

Stan zdrowia: ...

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: raczej nie

PPM podstawowa przemiana materii: ...

Wyciskanie leżąc (MAX): 129

Martwy ciąg (MAX): ...

Przysiad (MAX): ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
lepiej jakby ci nikt nie doradzal tu w tej sprawie tylko idz z tym do lekarza i niech on dopiera ci srodki do leczenia,gdyz on ma najwieksze pojecieprzedstaw mu twoja sprawe dokladnie i powiedz tez o saa jakie przyjmowales

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze zle ome wcierales??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
slepy bylem ze tego niewidzialem z tym omenem.jesli lekarz ci tak kazal to go zmien i idz do normalnego

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 457
heh mowilem wszystkim u ktorych bylem ze to brzez ssa jezeli chodzi o tamoxa to onkolog mi powiedziala ze jestem za mlody zeby to lykac bo po co?? odpowiedz jest prosta po co... i mi powiedziala ze wazne aby bol przeszedl... ale mi to nie wystarczy a endo powiedziala ze w zadny przypadku mi tego nie przepisze... porazka wiec doszedlem do wniosku ze w moim miescie nie ma normalnych lekarzy;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
powiedz jak to bylo z tym wcieraniem omy?

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 457
a jak mialo byc??wieczorkiem bralem troche kremu nivea i dodawalem do tego 1 ml omy i taka dawke mialem na 1 dzien po 3 tyg. bol przeszedl...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
a myslalem ze oma to srodek domiesniowy

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1018 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
wejdz na ten link jest tam wszystko moim zdaniem bardzo dobrze opisane. ja tez mam maly problem z gino ale to juz w okresie dojrzeania sie zaczelo po cyklu moze delikatnie podkoczylo, ide niedlugo do lekarza jak mi nie przepisze nolvy to sam sobie kupie

MYŚLENIE NIE BOLI!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 457
na jaki link??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 269 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27713
%
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taki cyklik, prosze o ocenę

Następny temat

DECA+ TESC 1 CYKL

WHEY premium