SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gino, lecz nie do końca

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3251
Witam.
Jakieś 2 miesiące temu zakończyłem cykl na propie 100mg/e2d, odblokowałem się 2 listkami Clomidu wszystko było elegancko, żadnych objawów skutków ubocznych! Jakieś 3 tyg. temu powiększył mi się prawy gruczoł, jest twardy - byłem z tym u lekarza pierwszego kontaktu pomacał i powiedział że jest to mniejsze niż 1cm więc to nie ginekomastia i że to znak ostrzegawczy przed dalszym braniem środków hormonalnych. Sutek jest lekko odstający, chciałbym żeby to wróciło do normalnosci... Jest taka możliwosc? Co o tym sądzicie? Jak patrzycie na moją dalszy przygode z SSA? Wielkie dzięki za pomoc!

Zmieniony przez - Hippy w dniu 2010-10-25 10:27:44
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
To nikt tutaj w doktora internetowego nie bedzie sie bawił. Gonisz do lekarza i mu mowisz co i jak. Zrob sobie badania na poziom tescia itd. Zapewne sam lekarz zleci.

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Odpalę swoją kulę, popatrzę i napiszę jak z Twoją dalszą przygodą będzie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 315 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5249
Najpewniej będzie jeśli zrobisz sobie usg, mnie też badało wielu fachowców a ich badania opierał się na dotknięciu. Ilu lekarzy tyle diagnoz było.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3251
A z wynikami USG do endokrynologa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699669
w pierwszej kolejności do poradni chorób piersi
tam zrobią Ci usg i poinformują Cię co dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 463 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11903
Podczas dorastania sutki mogą twardnieć i odstawać, przez zwiekszoną ilość hormonów. Możesz mieć podobny przypadek. Odwiedź lekarza jeszcze oczywiście ale to nie musisz sie martwić. Skoro odblok był to powinno minąć z czasem. Ale i tak warto iść do lekarza i zadbać o zdrowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 515 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
poczekaj, powinno samo sie zmniejszyc lub nawet zejsc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3251
Minęło ponad pół roku i dalej jest to samo, sutek lekko odstaje. Przyznam się że nie byłem u żadnego lekarza bo wyjechałem zagranice, a poza tym miałem nadzieję że samo zejdzię. Nie wygląda to tragicznie lecz jest to dyskomfort i chce się tego pozbyć. Bede w Polsce dopiero koło sierpnia, jakiego lekarza odwiedzić w pierwszej kolejności? Dalej wierzyć ze samo zniknie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3251
Odpowie ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16062
Chirurga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
A moze cos sie zmieniło?

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STERYDY =//= SMIERC

Następny temat

krew przy strzale????

WHEY premium