SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 144
Witam! Długo decydowałem się czy tutaj napisać.
Problem pojawił się w wieku 12/13 lat (nie pamiętam dokładnie) - miałem takie większe sutki. Gdy byłem u lekarza, moja matka przy okazji spytała się co i jak. Lekarka powiedziała, że powinno samo zejść po roku, dwóch. Dzisiaj mam już prawie 17 lat, a problem dalej ten sam. Dodam, że jestem ektomorfikiem - jestem chudy, więc powodem nie może być otyłość. Sutki są miękkie, pod spodem nie ma nic twardego (chyba, że mocniej nacisnę to pod warstwą miękkiego jest coś twardego, ale myślę, że to coś od sutków naturalnego). Głównym powodem (kiedyś) dla którego zacząłem ćwiczyć to żeby ten problem ustąpił. Jest to bardzo problematyczne. Tamten rok trenowałem, trenowałem ale nic nie pomogło. W internecie piszą, żeby robić aeroby, ale jestem chudy, do tego szykuje sobie dietę i trening i zaczynam cykl na kreatynie. Nie wiem jak to wszystko połączyć. Może ktoś się wypowiedzieć na ten temat? W necie naprawdę sporo wyczytałem, ale nie jest brane pod uwagę to, że planuje przytyć. Wiem także, że są jakieś leki, bo gdy byłem młodszy, ta lekarka mi to przepisała, ale skończyły się, wtedy nie brałem ich regularnie, a matka już nie pamięta jak się nazywały. Może bym znowu spróbował. Proszę o pomoc, chciałbym już zakończyć ten problem raz na zawsze, bo naprawdę jest on uciążliwy
Wrzucam zdjęcia (zastanawiałem się czy jest sens wrzucać, bo praktycznie ledwo tam widać problem, jednak w rzeczywistości to wygląda gorzej).
zdjęcie 1
zdjęcie 2
zdjęcie 3
Proszę o pomoc. Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Zrób badanie obrazowe oraz lab + opinia lek med.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 144
Nic innego nie wchodzi w grę? Do lekarza mam daleko oraz czy jest to niezbędne? Miałem nadzieję, że tutaj mi ktoś coś podpowie, co mogę spróbować zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Według mnie ginekomastii to na pewno nie masz .Zacznij ćwiczyć rozpiętki oraz wyciskanie sztangi na ławce poziomej z większą ilością powtórzeń.Z czasem jak się rozwiną mięśnie klatki piersiowej problem minie .Jak masz możliwość to możesz także popływać.Za bardzo nie zwracaj uwagi na takie szczegóły , trenuj, trzymaj dietę i będzie coraz lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 229 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30279
tez miałem od takiego samego wieku taki sam problem i wycialem z tym ze u ciebie suty nie sa takie duze i nie rzuca sie w oczy jakos mocno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Chcesz mieć pewną opinię popartą badaniami to idź do lekarza. Chcesz zgadywania z internetu nie idź. Bardzo proste

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10117
miałem takie same, ale przymasowałem i wygląda to trochę inaczej, ale i tak mam na to wywalone, nigdy się tym nie przejmowałem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pulsujący ból od szyi do czubka dłowy .

Następny temat

Ból przy barku od kilku lat

WHEY premium