SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3242
Witam .. Moj kolega najprawdopodobniej ma ginekomastie .. Bierze sterydy ponad rok i mam takie pyranie czy ona może cały czas sie powiekszac czy w pewnym stopniu zostaje zahamowany rozwój ginekomasti ..? Pozdrawiam

witam Pomozcie rozłozyc mi 20 strzałów omki

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
może rozwijać się dalej, skoro mówisz "najprawdopodobniej" to może niech kolega najpierw się upewni czy ją ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94036 Napisanych postów 363860 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667339
co kolega bierze?niech zrobi badania.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3242
omnadren250 . jego sutki są twarde w srodku i jak uciska mocniej to cos wypływa z niego

witam Pomozcie rozłozyc mi 20 strzałów omki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15722
moze jest w ciazy i to mleko niech zrobi badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3242
dodam jeszcze ze jak wciska brodawke do srodka to go boli tak jakby to było ukłucie

witam Pomozcie rozłozyc mi 20 strzałów omki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 446 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6159
laktacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3242
nie wiem po co te zarty .. Zadałęm normalne pytnie to chciał bym normalną odpowiedz

witam Pomozcie rozłozyc mi 20 strzałów omki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 230 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3412
Nie raz lepiej iśc do lekarza niż zapytac na tym forum. Tu co drugi zjadł wszystkie rozumy:)

"Chcieliście wykiwać Freda to teraz Fred wykiwa was"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Hary
Nie raz lepiej iśc do lekarza niż zapytac na tym forum. Tu co drugi zjadł wszystkie rozumy:)


Tutaj porostu kipi dobrym humorem W żadnym dziale tak niema.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 230 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3412
Zdażyłe sie juz do tego przyzyczaić zamiast zadać pytanie wole przeczytać setke ksiażek niż zapytać bo wszystko jest żartem. Wiem ze nie chce sie nikiomu czytać dlatego po prostu zadaja tu pytanie zeby nie szukać godzinami :)

"Chcieliście wykiwać Freda to teraz Fred wykiwa was"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

propek a Gino

Następny temat

HCG - pytanie

WHEY premium