SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gimnastyka a taniec

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 446
Witam!!

Mam pytanie: (zakladalem tematy w dziale fitness ale nikt mi nie odpowiadal przez dluuuzszy okres wiec moze tutaj mi pomozecie)
Jakie bylyby najlepsze cwiczenia (aeroby,gimnastyka) aby poprawic elastycznosc miesni (stawow). Chodzi o to ze trenuje taniec (wspolczesny) i przydaloby sie zebym byl ,,rozciagniety" chodzi o zrobienie szpagatu oraz wystawienie szeroko nogi w gore (w tancu przejscie wysokie noga uniesiona do glowy). Wiec prosilbym o jakis plan? albo poprostu wskazowki dotyczace jak cwiczyc aby zdobyc w.w efekty. Teraz cwicze 3 tyg ACT wiec gimnastyke moge robic jako rozgrzewke albo w dni nie obejmujace ACT. Pozdrawiam i z gory dziekuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Rozciągaj się po treningu...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie dotyczące planu

Następny temat

jak dostosować się do aerobów?

Wiecej