SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gi i judoga - różnica oraz problem z zakupem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9899

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
A Maturo? Wiem,że to taka szmacianka, baaaaardzo miękka i raczej długo wytrzymuje,ale nie wiem,jak z ceną.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
250 zł i krój ma fatalny. znacznie lepiej skrojone są te, które wcześniej wymieniłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12528
http://allegro.pl/item448618021_promocja_kimono_judoga_180_biala_plecionka_espada.html

ta judoga da rade na 1 sezon chociaz?
czy lepiej innej poszukac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3354
A jeżeli chodzi o Domyos i o Espadę, to jaki rozmiar wybrać? (mam 177 wzrostu i nie wiem jak one się kurczą...)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
domyos się kurczy ok 5 cm. nie kupuj espady, juz na sfd pisali tacy, co się dali nabrać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1477 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11992
Keiko Raca tych z tanszych. Bardzo wytrzymala

" Widze szczyt a za
szczytem , zaszczyt za zaszczytem , lsnienie mistrzowstwa kieruje moim bytem, ambicja spotyka sie z uznaniem i zachwytem , wyrzeczenia sa tutaj jedynym zgrzytem ...... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Podepnę się pod temat i zapytam czy miał z Was ktoś do czynienia z tymi gi? Są warte uwagi?
http://www.rbl.pl/index.php?cat_id=2 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3354
Więc domyos na 180 wzrostu będzie ok. Dzięki za info.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 582
Proponuje Gamenessa ,kimono nie do zdarcia właśnie zakupiłem drugie -w pierwszym kulam sie juz ze 4 lata no i oprucz sprutych naszywek trzyma się dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 843
Witajcie,zle robie ze odswiezam stare tematy ale potrzebna jest mi wasza pomoc,doswiadczonych zawodnikow.
Mialem krótka przerwer w trenowanie ( 2 lata) ehh jak ten czas leci;p No i kiedys trenowalem w judodze Maturo ale neistety porwala sie,i przechodzac do sedna sprawy.
Która Judoge ma wiecej zalet i jest lepsza,obydwie są w cenach 300zł.Prosze o pomoc w wyborze:) Pozdrawiam

DAX EUROPE v. NORIS COMPETITION.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KENDO WARSZAWA www.kendo.waw.pl

Następny temat

skakanka, problem

WHEY premium