SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Get BIG or Die Trying czyli cykl nr 4.....

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 286 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1579
miśku, różnica jest taka że ja sie dobrze bawie, mam wyyebane na dopiętą diete, trenuje intynuicyjnie a stery wbijam bo lubie

a ty zatrać sie w kulturystyce, przesraj całą młodość żeby wyglądać jak byle frajer po 3 cyklach na kreatynie (taki z genem oczywiście )

bez urazy ale bijąc takie cykle, i po 7 latach mieć 43 w łapce... SZAAAACUNN

Zmieniony przez - sqrwiel_ek w dniu 2010-09-23 12:35:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
GIGANTGYM dyskusja w tym temacie jest już zbędna.
Podziel się tym pomysłem na cykl.Ciekaw jestem cóż to może być

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1460 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12781
poprostu uderze bez kombinowania narazie bez szalenstw

1-6 meta 40mg ed
1-8 prop 100mg ed z ew podbiciem w 4/5tyg na 150mg ed
9 prop 100mg e2d

dokonam pewnych poprawek w treningu i zobaczymy jaki zrobie progres, a pozniej bede sie zastanawial co dalej

meta apteka, a prop jeszcze nie wiem zastanawialem sie nad iranem, ale odradzono mi(narzekaja ze boli i robia sie guzki po tym propie) i ponoc apteki to nigdy nie widzialo

Zmieniony przez - GIGANTGYM w dniu 2010-09-23 13:05:55

Ruszyła machina i nic jej k***a nie zatrzyma! :)
Project "GIGANTGYM" in progress...
Kontuzja i rok przerwy :(
I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
w ogole to zastanow sie nad trenowaniem 3x w tyg, bo zapewne podjeżdżasz 4-5 x w tyg

bedziesz mial 4 dni na rośnięcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
Testovis dobrze działa.Jak masz dostęp weź sobie na próbe chociaż z grama propa z synovex'u.

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1460 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12781
4x mysle, ze jest optymalnie
w 3 to juz ciezko sie skupic na poszczegolnych partiach miesniowych

do synovexu nie mam dostepu, ale chyba lepsze to niz testovis nie bedzie no chyba, ze ew tansze
jest jeszcze balkan, ale tez nie tani to juz chyba lepiej dorzucic pare zl na testovisa

Zmieniony przez - GIGANTGYM w dniu 2010-09-23 13:16:54

Ruszyła machina i nic jej k***a nie zatrzyma! :)
Project "GIGANTGYM" in progress...
Kontuzja i rok przerwy :(
I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7109
Dawaj releacje jak idzie i trzymam kciuki ! Widze ze twardy charakter !

" nie raz chce byc najlepszy, nie wiem czemu, ale mam tak "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
ja sie dziwie czemu Ty Kazika nie posluchasz?nie przybijesz cyklu dluzszego? zeby miesien mial czas na rozrost.Proboszcz napisal dobry cykl , mysle zeby sie przekonac jak jest naprawde powinnes uderzyc mocny sprzet i sie przekonac, bo jak teraz nie wyjdze to se powiesz , ze nie bylo zbyt mocno i kolejna proba.. Dzialaj powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5534
Tez jestem za dluzszymi cyklami. Ba! Jestem nawet za tym zeby OFF wygladal jak pierwszy cykl dla amatora. Robisz 12 tygodni bomby i 12 tygodni OFF. Cos w ten desen:
Bomba:
1-12 500mg ew (testosteron)
1-12 300mg ew (nandrolon)
1-5 30mg ed (metanabol)
OFF:
13-24 250mg e5d (testosteron)
Bomba:
25-37 750mg ew (testosteron)
25-37 300mg ew (nandrolon)
25-30 50-100mg ed (anapolon)
OFF:
38-50 250mg e5d (testosteron)

W identyczny sposob robia cykle niektorzy zawodnicy. Wiadomo, ze dochodza do tego jeszcze inne rzeczy (lacznie z peptydami), ale mysle ze w wieku 20 lat nie ma sensu brac insuliny (hormonu wzrostu w ogole nie biore pod uwage ze wzgledu na koszta).
Jezeli chodzi o sama bombe, no to oczywistym jest to, ze na OFF bedzie potrzebne HCG. Pokombinowalbym rowniez z dodawaniem IA w trakcie cyklu (organizm moze sie bronic przed zbyt duza dawka androgenow i przeksztalcac je w estrogen). Trzeba rowniez pamietac o obnizaniu SHBG (zbyt wysoki poziom w pewnym stopniu moze hamowac przyrosty), jednak na przelamanie stagnacji polecam zwiekszenie kalorycznosci i zmiane bodzca treningowego.
Mozna sie rowniez przyczepic co do dlugosci OFF (mysle ze 8-10 tygodni tez mozna brac pod uwage). Nie ma co sie trzymac schematow. Jak nie ma sie ochoty do cwiczen i trzeba odpoczac psychicznie to nawet chwili nie mozemy sie zastanawiac - wchodzimy na OFF, trenujemy lzej (lub robimy calkowita przerwe), a potem znowu wchodzimy na bombe.
Nie bede pisal nazwiskami, ale pewien zawodnik bardzo podobna metode stosuje (z tym ze cykl jest ustawiony pod zawody, wiec ten OFF nie jest tak schematyczny jak w tym powyzszym cyklu), no i 10kg czystej masy wpadlo, wiec... pomysl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 56955
kakini off za dlugo trwa jak juz ....

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie

Następny temat

ODBLOK

WHEY premium