SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

George st pierre - rushfit workout

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 179
Witam. Sciagnalem niedawno video kurs ww. Niestety nie zostal dodany "kalendarz treningow " [ rozpiska treningu z podzialem poczatkujacy , zaawansowany , profesjonalista ]. Sciagnalem jeszcze raz z innego linku i tym razem pliki byly uszkodzone. Troche zabawy bylo z linkami fileserve itp. [ w sumie pobralem 8 gb + ]

I teraz moja prosba. Czy moglby ktos podac link do sciagniecia samego kalendarza ,wrzucic tu tresc tego kalendarza albo uploadnac dla mnie ? Bo nie chce kolejny raz 4gb sciagac..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 485
Ja trenuję od baaardzo długiego czasu metodą Laffaya - trening bez sprzętu, oprócz tego sporty walki (muay thai) i mam w miarę dobre efekty ale chciałbym coś zmienić i zastanawiam się nad przejściem na trening Rushfit tylko czy warto? Zna ktoś metodę laffaya? mógłby mi pomóc? dzięki panowie, pzdr :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7209
Podaj jakis adres email to ci wysle, bo nie pamietam skad to sciagnalem. Wszystkiego jest jakies 13Mb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 354 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20629
Vit jak mozesz to podeslij mi to tez:) z gory dzieki.

[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 605
witam mam pytanie bo ja mam kalendarz i nie bardzo kumam tego co to jest wogole cardio i ktory to filmik? a druga sprawa jezlei pierwszy dzien pisze ze trzeba cwiczyc "Rushfit Strength and Endurance Workout" to cale cwiczenie trzeba wykonac ktore trwa 1 godzine i 40min ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1064 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24192
Cardio to zwykle bieganie
trening trwa 5rund 5 minutowych, przerwa miedzy seriami trwa 1 minute
na tym filmiku ktury trwa ponad godzine to masz pokazana
rozgrzewka
trening
rozciaganie
i pokazane jak wykonac poszczegulne cwiczenia


Zmieniony przez - vinc1986 w dniu 2011-11-22 21:55:01

Zmieniony przez - vinc1986 w dniu 2011-11-22 21:56:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 605
aha dzieki vinc1986 za odpowiedz bo normalnie slaby jestem anglika i nie wiedzialem co i jak :) to skoro trzeba wykonywac na spokojnie wzystkie cwiczenia jak trwaja tak dlugo? i czy to daje efekt jezeli ty cwiczyles?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2199
Cwiczyłem i mogę szczerze polecić. Efekty świetne, jeśli trzymasz jako taką dietke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
To chyba też skorzystam z tego, tylko dużo ściągania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1339
Vit, ja również prosił bym po ten kalendarz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rękawice do mma

Następny temat

UFC Rio Live

WHEY premium