SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Genesis-c.d.

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Ale jest tu kilku gości którzy nie mają interesu w sprzedawaniu czegokolwiek. Ja się podłączam, każdy testowany przeze mnie środek będzie miał tutaj zdjęcie i rzetelną opinię. Jak coś będzie wałem to napiszę wprost. Macie moje wypowiedzi w tematach odnośnie Alchemii - NIE TYKAĆ GÓWNA. Następna Geneza Pharmaceuticals - NIE TYKAĆ GÓWNA.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
no i bardzo dobrze bo to juz jaja sa co sie dzieje w polandzie w uk to szanuja klienta co nie scorpio zawsze mi mowi dil jak ma cos wal jak chce to wymieniam jak mi sie wyglad nie podoba

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290497
Marqz: geneza czy genesis miales na mysli bo teraz "FirM" jak grzybow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Clen z z Geneza Pharmaceuticals
https://www.sfd.pl/Stan_i_Oxan_GENEZA_Pharmaceuticals-t473979-s2.html
Moja opinia. Tych środków bym psu nie rzucił żeby się bawił.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Doklandie B-50, od tego powinien byc ten dzial zeby ostrzegac przed niepewnymi srodkami i promowac dobre, a wiele osob juz sie nacielo na rzezcz ktora ponoc byla zayebista wg forum, a pozniej okazywala sie syfem - najpierw atomic, teraz genesis, trzeba w koncu powiedziec temu stop. Yebac lobby!
A UK to juz w ogole oddzielna historia, bo tam praktcznie w ogole nie ma walow, dobre srodki importowane i tyle, tylko ze z drugiej strony tam tez nikt nie steka ze cos kosztuje 10zl drozej, jest inna mentalnosc to jest i inne podejscie do klienta, w Polsce wsysztko najlepiej by chcieli za darmo, a czy ktos w ogole zwrocil uwage na to jak slaba jest zlotowka? To jak sobie wyobrazacie dobra jakosc za np 80 zl? To nawet nie jest 20 euro, kto ma miec na tym interes? Wiadomo ze bedzie to albo wal, albo jakies niesterylne gowno uwarzone w piwnicy.
Marqz to ze akurat ty piszesz prawde to nie mam watpliwosci, chodzilo mi o to ze ciezko teraz wierzyc komukolwiek, skoro juz 2 razy wyszlo szydlo z worka. Jezeli kogos nie znasz to mozesz sie znowu naciac na mine...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Scorpio a o co konkretnie chodzi z Atomikiem? Bo widze w kazdym poscie wspominasz o tym? Czemu nie piszesz o srodkach typu BD, IP,EC LL czy Malay tiger Fake? Srodkach po ktorych ludzie maja stany zapalne czy tna im dupy?

Tez juz nie produkuja czy co?

A UK to taki za***isty kraj gdzie nie mozna nawet susty org kupic jak pisal Lukasz dlatego woli wziasc undera z polski wiec co w tym uk takiego za***istego i innego niz w pl. Wszedzie sie trzeba umiec odnalesc i znac wlasciwe osoby.

A zetelnych opinni nie szukalbym na pewno na internecie a tym bardziej na sfd gdzie z drugiej strony siedzi wiekszosc suchych kiepow piszacych co im ktos inny kaze lub powielajacymi bajki

No chyba ze sie swiat zmienil w 2 tygodnie







Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2009-03-10 07:10:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
Po Malayu nikt na forum sie nie skarzyl, zeby mu dupe cieli ...

Dupe wsrod znajomych dotychczas cieli po swissie i to dwukrotnie, Atomik zmienil tylko logo swissa, jedynie ostatnia wersja jest moze czegos warta.

Sam zamawiam wiekszosc srodkow w DE na miejscu, czasem zopatruje sie wlasnie w UK, ale mam rowniez pare srodkow ktore biore z PL, nie wszystko co Ty akurat chesz -dostaniesz na miejscu, nic dziwnego ze susty gdzies tam nie dostaniesz, ale dostaniesz za to wiele innych srodkow o ktorych w PL pomarzyc mozna.

Co do rzetelnych opinii to nie slucham zarowno kiepow ktorzy pisza na czyjes zawolanie, jak i swiezych karkow ktorzy kaza im to pisac

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Od zeszłego roku sporo się zmieniło zmieniło w tym dziale. Na gorsze. To forum powstało w celu wymiany rzetelnych opinii o środkach a zrobiło się z tego miejsce chamskiego pimpingu i promowania wałów. Jakaś firma zbiera ch.ujo.we opinie to się nowy temat zakłada i nowe foty daje. Piewszy środek jakim się tu zasugerowałem to była Alchemia i to od razu był wał.
Scorpio zrobił kawał dobrej roboty że ruszył temat tego wała Genesis. Globkop tak samo i chwała im za to. Mniej osób wpie.rdol.i się na minę z tym gównem. Gdyby promocja wałów nie szła tak dobrze tylko byłyby od razu demaskowane to nikt by ich nie kupował i interes z oszukiwaniem ludzi by się nie opłacał.
Z resztą 2 lata temu tutaj było nie do pomyślenia żeby dil publicznie śmiał się gościowi w twarz że mu wała wcisnął. Ten temat został usunięty a foty dane do następnego tematu, ci co chcą to pamiętają.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Greg - po prostu z bezposrednich relacji swiss/atomic (chodzi tylko o propa) u KAZDEGO powodowal konkretne jazdy (mialem kilka, ale sie nie zdecydowalem uzyc, wiec puscilem dalej - jeden koles wbil mimo bolu i byl zadowlony, drugi dostal stanu zapalnego i garaczki po 2 stosowanaich - ta sama partia, jedna z pierwszych swissa, jak widac zalezalo od organizmu, nikt jednak nie pozostal calkowicie obiejtny i nie uwierze ze po prostu "nie trzeba byc pusy" i miec w sobie jakies cudowne koksiarskie geny ktore zneutralizuja fuszerke - zbyt duza ilosc BA), natomiast na sfd mial same pozytywne opinie...sprawa ewidentnie smierdzaca, ale nie bedziemy ruszac starego trupa, ktory jest i bedzie dopoki w pl ludzie bede chcieli placic w detalu tyle ile ja place w tajlandii w hurcie. Wiec chyba oczywiste jest gdzie sie podziewa jakosc, prawda?
BD, IP,EC LL czy Malay tiger moge zjechac w jasny chvj tak samo, tylko ze jakos nie widzialem takiego zachwytu na sfd, a atomic do dzisiaj pojawia sie w polecanych srodkach jak ktos pyta o "pewne srodki" - litosci/
UK tym sie rozni od Polski ze tam oplaca sie importowac apteczne srodki z orientu, wszystko co chodzi o zoltych i arabow mozna tam znalezc, w pl mimo tego ze pojawil sie testolic bylo kupe narzekania na cene, i co? Ludzie dalej kupuja atomica, wiec ktos bedzie to sprowadzal do pl zeby zarobic 10 zl na paczce? No na pewno nie ja. Za to wiem ze do Tajlandii lata kupe ludu z UK, robia sobie wakacje, kupuja sprzetu za 5-10 tys funtow i wracaja za pol roku, mam zanojmych farmaceutow tutaj i widzialem kto przychodzi do apteki - duza czesc to wlasnie brytyjczycy. Sa myslisz jacys Polacy oprocz mnie? Chvja Mozna pewnie policzyc na palcach jednej reki, jak mowie "Poland" to zoltci i tak w wiekszosci slysza "Holland" bo o takim kraju jak "Poland" nigdy nie slyszeli Tym sie wlasnie glownie rozni UK od PL, co do reszty sie zgodza - trzeba znac odpowiednich ludzi to i Emiratach Arabskich nie bedzie problemu
Krzychu, Marqz - jest jak piszecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16169
scorpio dobrze powiedziane tylko wiekszosc osob ktore maja jakas wiedze i czesto sie wypowiadaja na forum nie bede pisal nickow zachwala atomica jaki to on dobry nie jest wiec musze miec z tego interss bo tylko atomic reszte to do smieci wyrzucic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NPP-casablanca pharmaceutical

Następny temat

MAXPRO-c.d.

WHEY premium