SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Genesis-c.d.

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Po prostu jak sie to mowi znalazlem sie we wlasciwym miejscu i we wlasciwym czasie, gdybym nie widzial dawnego genesis, na ktorym byl adres tej strony pewnie tez bym nic nie wiedzial i jaral sie tym towarem razem z wami
Lao - nie bardzo zozumialem do czego pijesz
Bad - dalej moze sie okazac ze to nowe genesis to najlepszy wybor z rynku underowego, nie twierdze inaczej. Jednak juz nigdy nie bedziesz mial pewnosci ze trzymasz w reku legit towar jak za dawnych czasow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
nie kumasz nic ale to nieistotne.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 376 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3277
jedyne co odstrasza to kapsle "flip off"... panowie zróbcie coś z tym..

pojawiam sie i znikam!

jak się boisz brać, to nie bierz bo nie bedziesz mógł spać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129


kapsle "flip off" ? to jeszcze zrozumiem, ciezko w polsce o inne

ale krecacy sie aluminiowy korek? porazka total! ktos ma slaby uscisk bo pewnie zamyka recznie

a juz KNOCK OUT data produkcji 2006! gdzie to lezalo 3 lata przepraszam ??? bo bardziej uwierze, ze ktos sie pierddolnal i pomylil daty i tak poszlo w rewir zamiast moze 2008 hehe!


fota tak z ciekawosci: dwa produkty. nie bede mowil jaki to drugi, zeby nie bylo, ze reklama idzie . genesis stezenie 100mg, inny produkt stezenie 50mg. czy ktos mi wytlumaczy dlaczego wiecej proszku jest tam gdzie stezenie jest mniejsze? moze bardziej zmielony i usiadl ?

PORAZKA ! NIC MNIE NIE PRZEKONA !!! DESMA NUMBER ONE !!!

Zmieniony przez - globkop64 w dniu 2009-02-07 08:04:23

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 915
Ale co maja zrobić? Napisz do genesis a nie na nędzne forum jakby to jego właściciel to robił


Dla mnie zambon NR 1 Żadne tam undery.

Zmieniony przez - -PRO- w dniu 2009-02-07 09:54:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Licencję Zabmonu na wino przejęła Desma. Spokojnie, glopkop napisał gdzie trzeba nowy genesis sobie tu przeczyta

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Spokojnie, za tydzien z hakczkiem przekaze tu informacje z oltego londu
Oryginalne Genesis tez ma flip offy akurat.
Co mnie dziwi to data produkcji na moim boldzie, mianowicie 04/07, wazny do 03/09. Zostala mi jedna otwarta buteleczka, ktorej nie zuzylem do konca w cyklu. Nawet nie chcialo mi sie bawic ze zdrpaka, bo mialem towar z tego samego zrodla. Co sie jednak okazalo dzisiaj po probie zweryfikowania towaru? :
Congratulations. The unique serial and hidden number keyed in matches. This means that you are the first person verifing a Genesis product with this serial number.

Should another attempt be made to authenticate a product with the same serial and hidden number, you would be informed that it has already been verified and the event will be logged in our server and monitored.

Kindly note that every product manufactured by Genesis is given a unique serial number and hidden number which is pasted on both its packaging and bottle. The numbers should only be used to authenticate the product it is packaged with.

Chyba umiecie czytac, to twierdzi producent, moj produkt jest nowszy niz rzekome genesisy z 2006, wnioski wyciagnijcie sami.

While we make every possible effort to secure the authenticity of our products through product verification, due to the prevalence of counterfeit pharmaceutical products, customers should be wary of:

&#8226; Labels that appear to have been altered.

&#8226; Misspelled or altered product content.

&#8226; Poor quality material or packaging.

&#8226; Missing codes, trademarks or other information.


Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2009-02-07 10:56:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
-Cóż tam, panie, w piwnicach?
-Chińcyki trzymają się mocno!?
-Nie kumo, nasze wały klepią!
-Ba! wanien u nas nie brak

Zmieniony przez - Marqz w dniu 2009-02-07 12:19:28

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
proste

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
i czar polskiego genesis prysl wiec po co przeplacac za pudeleczko

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2009-02-07 12:56:01

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NPP-casablanca pharmaceutical

Następny temat

MAXPRO-c.d.

WHEY premium