SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Genesis-c.d.

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14241

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
ale sam potem sobie zaprzeczyles bo pisales o pierwszej serii atomica, ktory faktycznie byla na oleju i juz po pierwszej serii zareagowali dodajac EO zeby nie bylo przykrych niespodzianek w przyszlosci, wiadomo ze testolikiem on nigdy nie bedzie glownie tez z racji swojego stezenia na ml, mi dupa puchnie po omie/suscie i co mam zrobic, nie jestem jedyny a czy towar syf? raczej nie tylko ja zle reaguje, prop apteczny z BM skosil niejednego twardziela z nog jak bil w uda, obecnie chyba wszystkie polskie undery wladowaly eo w propa bo wszystkie borykaly sie z tym problemem, z tego co czytalem to nawet ten podrobiony malay zainwestowal (czemu podrobil inna firme? tego nie wiem) a atomic zrobil to natychmiast po problemach i nastepna seria juz wyszla na eo, innym firmom zajelo to rok wiec na pewno nie mozna nazwac producenta baranem a towaru syfem, przynajmniej ja tak to widze, rodzime firmy sie rozwijaja i z tego sie ciesze bo nie kazdy ma ten luxus jak ty ze sobie idziesz i na luzaku kupujesz co chcesz i jestes pewny towaru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Do czasu az pojawi sie partie po ktorej znowu ludzie beda zamienaic sie piratow...nie ufam firmie ktora raz wypuscila bubel, to nie sa czipsy, tylko srodki medyczne...
Kto chce niech bierze, dla mnie po prostu nie powinno sie go umeiszczac w jednym rzedzie z testoliciem polecajac ludziom pytajacym na forum pewne produkty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
to nie byl bubel tylko robota weglug standardow, myslisz pojecia, po pierwszej serii, ktora byla w zasadzie testowa odrazu byla reakcja, ja ufam np ec a ec do dziaiaj nic z propem nie zrobilo i na******la jak trzeba jednak to dla mnie under z gornej polki i stawiajac go nawet kolo genesisa wybralbym sprawdzony towar z ec, oczywiscie mowa o oryginalnym a nie tym co blaka sie po polandzie, nikt nie przystawia underow do aptecznych produktow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
No wlasnie przesdtawia i wlasciwie temu sie sprzeciwialem, przerzyj tematy z pytaniami o pewnego propa...atom pojawia sie tam zawsze, dla mnie to bezczelna reklama. Dobre bo polskie

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2009-03-11 12:42:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
no ale sam pisales o starej serii, ktorej nie ma od roku a jak jest to jakas archeologia, nowy prop jest bardzo dobry, wiem co pisze bo sprawdzalem i nic mi nie spuchlo i biore odpowiedzialnosc za to co pisze, jednak nigdy nie stawiam undera na rowni z apteka bo bym bil tylko undery z racji na cene a jak tylko jest mozliwosc to ich unikam i biore jak nie mam dostepu do aptecznego zamiennika, nie wzne scorpio czy polskie czy z ukrainy czy z taj, dobre bo dobre, wazne zeby bylo dobre i dostepne a kraj pochodzenia mi wisi, tobie pewnie tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Akurat Twoich wypowiedzi nigdzie nie widzialem...raczej chodzi mi o to ze zaraz musi zrobic sie chor....faktycznie nie zabiore zdania o nowym atomie bo go nie stosowalem, jednak nie zaryzkowalbym. OK konczymy offtopa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 583 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7105
wreszcie jakiś dobry post,jak u redaktora Rymanowskiego - "Kawa na ławe"

xXx

...
Napisał(a)
Usunięty przez GREGOR_ian za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolego filtruj bajere
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teraz kupilem oxe dla siebie

Zaraz wrzuce fotki bo sie rozni.

https://www.sfd.pl/Oxa_Genesis_-_nowy_wyglad-t516257.html#post0

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2009-07-23 18:50:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NPP-casablanca pharmaceutical

Następny temat

MAXPRO-c.d.

WHEY premium