SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie zmierzyć tkankę tłuszczową

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 498 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2588
Mam pytanie - gdzie profesjonalnie i dokładnie zmierzyć poziom BF? Metoda domowa nie jest dokładna, zwłaszcza jak nie do końca umie się to robić.

Siłownia to więcej niż sport, to zdecydowanie styl życia.
----
POMOGŁEM? ZASŁUŻYŁEM? DAJ SOGA (PRAWY DOLNY RÓG POSTA),
A JEŚLI TO ZROBISZ WIEDZ ŻE CIĘ ZNAJDĘ*! *- i też dam ci SOGA :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Słyszałem, że są tam czasem takie urządzenia do pomiaru BF, że trzymasz w rękach i przechodzi przez Ciebie b. słaby impuls. Myślicie, że takie coś jest tylko do kupienia, czy normalnie w aptece na miejscu można to zrobić?

kazda zlowka na to przeznaczona w mojej ocenie bedzie zlotowka stracona
a tylko stresow mozesz sie nabawic i dodatkowo bedziesz szukal sposobow jego zbijania a o tym artykul w poprzednim numerze Perfect Body
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
o ile sie nie myle AWFy maja dobre urzadzenia ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Najdokładniejszym metodą którą do tej pory wynaleziono jest z tego co wiem metoda DEXA (rentgenowska) mierzy gęstość kości ale także lokalizuje tk tłuszczową. Nie wiemn czy na AWF to robią na pewno musisz podzwonić. SPytać. Koszt pewnie waha się różnie ale stawiam na ponad 100zł. Bład jest granicy 2% natoamist w powszechnej biolelektrycznej bioimpedancji może sięgać 5%. Kwestia ile chcesz wydać i jak bardzo jest Ci to potrzebne.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
czescie spotyka sie metode zanurzeniowa
bardzo dokladna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Tak granica błedu to jakieś 2% ale zależna jest od tego jak bardzo dasz radę wypuścić powietrze z płuc i jest dość kłopotliwa

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
kapielowki trzeba nosic

zobaczmy co kolega znajdzie w swojej okolicy

dzieki za pomoc !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
czesto dziura na d... wypada pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w kalkulatorach sfd jest pomiar ale pewnie nie za dokładny no ale mniej więcej może określić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
to raczej można traktować z dużym przymrużeniem oka

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 762
Kaliper to dość precyzyjne urzadzenie i relatywnie tanie, używają ich także zawodnicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 498 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2588
A co z aptekami?

Słyszałem, że są tam czasem takie urządzenia do pomiaru BF, że trzymasz w rękach i przechodzi przez Ciebie b. słaby impuls. Myślicie, że takie coś jest tylko do kupienia, czy normalnie w aptece na miejscu można to zrobić?

Siłownia to więcej niż sport, to zdecydowanie styl życia.
----
POMOGŁEM? ZASŁUŻYŁEM? DAJ SOGA (PRAWY DOLNY RÓG POSTA),
A JEŚLI TO ZROBISZ WIEDZ ŻE CIĘ ZNAJDĘ*! *- i też dam ci SOGA :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bezglutenowa odżywka na masę

Następny temat

Antykatabolizm < Anabolizm

WHEY premium