SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie w Krakowie ktos porzadnie ulozy mi diete i trening?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 413
Witam serdecznie ostatnimi czasy nosze się z zamiarem zrobienia czegoś ze swoim niewielkim brzuszkiem i zapuszczonymi mięśniami. Mam 25 lat, 181 cm wzrostu, 82,6 kg wagi. Jeszcze 5 lat temu aktywnie trenowałem sztuki walki i grałem w piłeczke, dziś niestety ograniczam sie do co tygodniowych gierek na orliku;) Do tego naprawde w cholere dużo pracuje ostatnio i po prostu nie mam czasu wczytywać sie w tematy znajdujące sie w skarbnicy wiedzy jaką jest to forum. Chciałbym zatem was prosić o podpowiedz, czy gdzies w Krakowie znajde miejsce/specjaliste gdzie, ktoś zorientowany będzie mógł mnie obejrzeć/zmierzyć/zbadać a następnie zaproponować co i ile i kiedy jesć, do tego ile i co ćwiczyć.. Chodzi mi o maksymalizacje moich działań, bo bardzo bym chciał znów dobrze czuć się w swojej skórze a nie mam czasu samemu zgłębiać wiedzy w tym temacie:/ Uprzedzając ewentualną fale krytyki, wyjaśniam, że moja postawa nie wynika z nadmiaru pieniędzy, bądź tym bardziej z lenistwa a jedynie z potrzeby pracy nad sobą w połączeniu z zapracowaniem:/ Bardzo będę wdzięczny za jakąś odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

posilek po treningu gainer, pozniej normalna szama pytanie

Następny temat

platki owsiane zmiksowane w pył - kilka pytań

WHEY premium