SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie siłownia w Krakowie ???

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3


hehe, chyba sie znamy:)To jest ubiegloroczna ekipa z sekcji.

MASA TO JEST KLASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2249
no to ja już chyba za sekcję podziękuję , drugi od prawej, miejsca siedzące-zgadza się?:), no ale do tej sekcji jak podnosiłeś to powinno być ponad 100 coś, no nie :]?! coś ok 150 tak słyszałem :), a jeśli chodzi o marysie to akurat robią sobie z anką jedzenie:) ale o tym chyba wiesz, pozdro

no time is no excuse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3
hehe, no robia sobie pizze:)Moja zyciowka to 155kg. A zeby sie dostac, do sekcji, to nie ma ustalonego pulapu. Bo to wszystko zalezy od wagi ciala itd. ile wazysz? i ile wyciskasz?

MASA TO JEST KLASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2249
Ujmę to tak, Nie Załapie Się :] poszukam jakiejś innej siłki a jak pizze to sobie zębów nie połam na brzegach pzdr

no time is no excuse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2902
Kur** wszedzie ten agh,myslalem ,ze chociaz tu o nim nie uslysze,rzygac mi sie chce jak jutro znowu mam jechac na studia.Jestem na aghu na wiertnictwie,szczerze mowiac srednio mi sie podoba,co do silki to jest na miasteczku studenckim agh dosc duza silka,nie pamietam ile kosztowala ale cos ok 60 zl bodajze za nieograniczona ilosc wejsc.Silka jest spoko tylko,ze wieczorem trudno sie dopchac do przyrzadow,popoludniu czesto prawie pusta.Chodzilem jeszcze na Wroclawska taka mala silka ,70zeta za 10 wejsc.Nie polecam heh.Z ta sekcja to nie wiem jak jest,nie probowalem sie zapisac,ale kolega zapisal sie bez problemu,nie mial zadnego testu na wyciskanie tylko pytal sie go o trening,odzywianie itp.zobaczyl,ze czai i go wzial.Jutro o 12 pociag na AGH.Jak zapiszecie sie na silke gdzies w okolicach agh to jakos sie zgadamy,bo tez zaczne szukac jakiejs nowej.Musze zobaczysz gdzie jest sienkiewicza ,bo za 45 zeta to sie oplaca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3374
lunatyks, czy zapisujac sie na sekcje kulturystyczna, trzeba pozniej brac udzial w jakichs zawodach ? bo ja mam zamiar sie tam zapisac tylko ze wzgledu na to, ze moglbym korzystac z porad trenera, nie w glowie mi zawody i pokazywanie sie :)
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15
Witam
rok temu mialem podobny problem jak co poniekorzy ze znalezieniem silowni w okolicy agh, szczerze mowiac zszedlem je chyba wszystkie nie jest ich jakas ogromna ilosc, ale jedna jest naprawde dobra w nowej hali wisly na reymonta (Xfitess), jedna duza hala, sprzet bardzo dobry, fajny klimat, fajna muza, mozna spotkac duzo znanych osob z wisly i nie tylko, instruktor jak sie nie dawno dowiedzialem mistrz polski w kick-boksingu i fitness zna sie na rzeczy nie powiem, cena za karnet nie jest moze jakos rewelacyjnie niska jak dla studenta 69zl ale i tak taniej niz w zeszlym roku, bez zbytniej przesady ale naprawde polecam!!! :)p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2249
a mógłbyś mi na maila wysłać adres www albo coś takiego gdzie mógłbym zobaczyć foty siłki itp? pozdrawiam

no time is no excuse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
Danielloo - ja mieszkam na Siemaszkach... Najbiższą siłownię masz w Kościele św. Jadwigi, nie chodziłem tam, bo swego czasu jeździłem na Rynek - na Grodzką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3374
Eclipse, masz moze adres tej silki, albo numer tel. ?? orientujesz sie czy w ogole jest czegos warta ta silownia ?
pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kto teraz lepiej wyglada STALONE czy ARNOLD?

Następny temat

ŁÓDŹ- SIŁOWNIA

WHEY premium