SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie popełniam bład? Licze na wskazówki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra, koniec już tego pyerdolenia
Klinku, zmywaj się stąd, zanim poczęstuję banem za polecanie spalaczy osobie z hostorią niedoczynności tarczycy, która w dodatku nie jest "przy sobie".

Malutka, napisz mi, jak wygląda obecnie sytuacja z Twoją tarczycą, bo to jest punkt kluczowy w dobraniu odpowiedniej diety (nie powinnaś jeść np. pewnych warzyw), to raz. Dwa, zdjęcia. I trzy, pokaż swoja dietę.

Jeśli chodzi o trening, to nie ma o czym dyskutować: siłowy, najlepiej siłownia/hantle w domu. Wchodzi to w grę?

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-11-30 20:39:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69
A wiec powiedzmy ze jednego dnia trenuje na rowerku teningowym . Króka rozgrzewka i potem sobie pedałuje w takim samym tempie nie raz bym powiedziała ze az przesadzam jesli chodzi o intensywnosc. Takze cwicze najmniej pol godziny ale i tez ponad godzine. Potem zas cwicze brzuch. Typu abs, cwiczenia a6w, nozyce i cwiczenia na nogi. Albo jednego dnia aeroby drugiego ze tak powiem siłowe. Co do czasu to ten rower zajmuje mi mniej wiecej 30-60 minut. Pozniej przynajmniej 20 minut cwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69
Obecnie z tarczyca jestw porzadku. Tak stwierdził lekarz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69
Co do zdjec to wrzuce jutro. Kolejna sprawa to to w jaki sposób mam opisac diete?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69
Jesli twierdzisz ze trening siłowy najlpeszy to mogłabym sie za niego wziasc. Zapisac sie na siłownie albo tez zakupic ciezarki czy hantle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wejdz na potreningu.pl, zaloguj się jak na forum. Masz tam dziennik treningowy, w który wpisujesz to, co (i ile) zjadłaś. Możesz to zrobić dziś, ale jeśli Ci wygodnie, bo np. nie pamiętasz czegoś, zanotuj sobie i wrzuć jutro.

I siłownia, i hantle w domu mają swoje zalety. Jeśli ćwiczysz w domu, możesz robić to, kiedy Ci pasuje. Jednak trening w domu wymaga dużej mobilizacji i mało kto to potrafi.
To już Ty musisz sobie to przemyśleć i zadecydować Jeśli zdecydujesz się na hantle (powiedzmy, że obciążen na początek wystarczy Ci 20kg), warto kupić też piłkę do ćwiczeń

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-11-30 20:46:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69
Aha czyli tak to wyglada :) to jutro wysle i ta diete i zdjecia. A jezeli chciałabym sie zdecydowac na trening siłowy w domu to w jaki sposób mam ten trening wykonywac? Czy sa gdzies podane wskazówki, filmiki czy cos w tym stylu ? Dzięki wielkie za informacje. Byc moze faktycznie potrzeba mi treningu siłowego niz cardio. Bo zawsze mi sie wydawało ze to spowoduje rozrost miesni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 414 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3783
Martucca - spokojnie, spokojnie. Wyraźnie pisałem że trzeba najpierw obgadać z lekarzem ponieważ nie jestem pewien co do serca. Poza tym koleżanka pisała że tarczyca była chora dawno temu to mogło by wskazywać na wyleczenie, nieprawdaż?

Siłownia z dobrym trenerem jest wyjściem, chociaż wiele koleżanek które znam wolą chodzić na "Damskie siłownie" nie wiem czemu. W domu nie polecam - na dłuższą metę może i taniej ale musisz mieć duże samozaparcie do tego.
Chociaż osobiście nie skreślał bym ani rowerka ani termogeników (mimo wszystko). No cóż zgodnie z życzeniem pani mod - upuszczam już dyskusje. Powodzenia i wytrwałośc i malutka!

Jak dotknąłem Cie moim komentarzem, pomyśl się o tym że tylko moje zdanie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69
No szkoda bo bardzo ciekawe były Pana rady :) Ja nie twierdze ze było mi cos tam polecane, ale wiem swoje ze ze wzg bezpieczenstwa nie moge wszystkiego brac :) i to wymaga konsultacji z lekarzem. No cóz.. Dziekuje i pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Klinku, rozejrzyj się po tym dziale i powiedz, gdzie widzisz kobiety, które używają termogeników? Dieta = 80% sukcesu

Malutka, zobacz, tutaj są plany treningowe na piłkę i hantle: https://www.sfd.pl/-t438773.html
Jak uzupełnisz jutro resztę danych, to dobirzemy dla Ciebie odpowiednią kaloryczność i rozkład makroskładników
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia dla kobiety

Następny temat

Silvana - redukcja

WHEY premium