SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie co i jak ....

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 960

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez krzykacz z działu Zdrowie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 243
Siema.
Mam 15lat (w kwietniu 16) zamierzam zacząć swoją przygodę z ćwiczeniami . Mam do was pytanie i myslę że mi pomożecie.
1.Gdzie w okolicach Krakowa(Niepołomice,Wieliczka,Kłaj,NH) mógłbym znaleźć materiały na budowę podstawowego sprzętu. Chodzi mi tutaj o pręty stalowe i jakieś części które mogą służyc jako ciężarki. Na budowę to myślę że jakieś ceowniki jeśli nie to mnie poprawcie.
2.Gdzie w okolicach Krakowa znajdę kogoś kto mi ułoży dobry plan treningowy(oczywiście płacę) i jakiegoś dietetyka.
3.Prosiłbym o jakieś porady w spr. ćwiczeń jakie wybrać na początek . Kiedys uczęszczałem na siłownie.
4. Jakieś plany prostego sprzętu który mi wystarczy na początki (podstawowe)
Część z tych rzeczy szukałem na forum i znalazłem dużo. Chce sie od was dowiedzieć czy znacie może jakieś inne plany i wgl .
Moderatora prosze o nie usuwanie tematu . Wiem że temat założyłem w złej kategorii ale nie wiedziałem gdzie go przydzielić.
Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję .
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Zna ktoś odpowiedź choć na 1 pytanie ??? :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ref
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
reff
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 5770 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42384
jesli chodzi o pomoc w doborze odzywek diety i co najwazniejsze treningu to za darmo pomoga ci w nowej hucie w dh wanda jest sklep z odzywkami , natomiat jak sprzet zbudowac to nie wiem ni chu.a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 2110 Napisanych postów 17547 Wiek 55 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 287663
swoją drogą,chyba najdroższe odżywki w mieście...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 2110 Napisanych postów 17547 Wiek 55 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 287663
może dlatego porada za free...? he,he,he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
U nas na Azorach jest bardzo dobry dietetyk i instruktor kulturystyki...medalista MP.

telefon na siłownię 012 638-66-36
poproś prezesa Krzyśka i powiedz o co Ci chodzi

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2013-02-05 14:37:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 5770 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42384
e tam zaraz NAJ , są droższe ceny wiadomo jedne lepsze inne gorsze

a na Azorach super jeśli chodzi o porady od zawodowców to jedno z najlepszych miejsc w krakowie , z tymże kolega pytał o hute i jej peryferia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Ale instruktor o którym pisałem,jest mobilny...a zatem niema problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki za wszystkie odpowiedzi . Przepraszam za nieaktywność ale net... :( Z tymi Azorami to dobra sprawa , zadzwonię i popytam.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

17.2. nd Festiwal Sportów, Sztuk i Systemów Walki Kraków 2013

Następny temat

KUPIE siłownie! ciężary w Nowy Sącz

Wheya