SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie bić?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 46356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma co skupiać się w czasie walki na tym czy udeżysz w ucho czy w podbrudek bo to może być zgubne trzeba starać się poprostu trafiać celnie,jedyną żeczą na którą ja zwracam uwagę gdy już do czegoś dojdzie to to aby nie uderzać w czoło bo to jest bardzo twarde miejsce dla tego tak ważne jest trzynmanie gardy jak dostaniesz w czoło to niezawsze może stać ci się krzywda a ten co uderza może sobie złamać ręke w nadgarstku więm to z doświadczenia

nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Bić należy przede wszystkim w przeciwnika...obojętnie gdzie byle skutecznie.


" certum est,quia impossible est"

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
jesli nie umiesz bic to mozesz sobie zlamac reke nawet bijac w brzuch a uderzenie nie jest takie zle jak by dobrze popatrzec w karate jest uderzenie zwane piesc mlot (tetsui jesli dobrze pamietam) i jesli dobrze pamietam to mozna je wykonac np uderzajac po prostu w baniak tyle ze cios trzeba miec dopracowany do tego stopnia aby poprostu zwalal z nog :P wiec uderzenie w czolo co za tym idzie spora szansa na trafienie w skron i plat czolowy nie wiem jakie to moze dac efekty ale jedno wam powiem
liczba otrzymanych ciosow na glowe nie powodujaca uszczerbku na zdrowiu jest rowna 0 :(

Mr. Anderson. Suprise... to see me?

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zgadzam się że trzeba bić w przeciwnika aby skutecznie,ale nie powiecie chyba że nie ma różnicy jak dostaniesz w nos lub w podbrudek a w czoło

nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Oczywiście,że istnieją róznice.Najważniejsze jest jednak,żeby bić tak,aby zneutralizować przeciwnika.
Sam również nie polecam ciosów w w czoło ani w środek głowy,ale wiadomo,że w freworze walki wszystko się może zdarzyć,dlatego częstokroć dochodzi do pęknieć,złamań i innych uszkodzeń kości dłoni.

" certum est,quia impossible est"

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gladiator: zgadzam się absolutnie
PZDR.

nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1299 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3827
To wszystko teoria. W walce jest zupełnie inaczej. Trzeba po prostu trenować. Koleś wyskoczy z łańcuchem to bij go po uszach ile wlezie-jeden cios i Twoja czaszka jest jak puzzle. PZDR.

Pionek w <<<SFD FIGHT CLUB>>>

...Nie tak dawno jeszcze w tym co robię byłem leszczem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mocny lokas na udo, mocny strzal w nos ----> koniec przeciwnika

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=70398

Jak Ci sie w jakis sposob spodobala moja wypowiedz lub dostales ode mnie soga to zrob cos dobrego dla narodu i tez daj mi soga! hrhrhrhr
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1299 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3827
Od niedawna u kumpla na siłowni zaczęliśmy się nap*****lać na rękawice i przyznam,że w 3miesiące sparowania można znacznie podnieść swoje umiejętności&quot
Gorąco polecam każdemu kto ma taką możliwość trzaskanie się w rękawicach.
Człowiek powoli pokonuje strach i wzmacnia swoją psychikę.
Tak było w moim przypadku i teraz naprawdę umiem przy******lić, oczywiście wiem do kogo nie powinienem nawet podjeżdżać...
Powodzenia w treningach i ewentualnych walkach.
Pozdro


Badam grunt pod stopami, gdzie mi k**wa z butami?

Pionek w <<<SFD FIGHT CLUB>>>

...Nie tak dawno jeszcze w tym co robię byłem leszczem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nalezy pamietac, że nie z każdym przeciwnikiem da się jednakowo walczyć. Wiadomo, że kopnięcia na kolano i udo są bardzo bolesne, ale gdy kopiąc ktoś zdązy zablokowac? Piszczel w opłakanym stanie może być. Ale to taka moja drobna dygresja. Osobiście polecam zamiast ciosów pięścią walić łokciem. Trzeba pamietać, że nie jest to takie proste bo można nie trafić i się tylko ośmieszyć, ale gdy już cios zadany łokciem dojdzie do celu to efekt jest znakomity. Fajna jest też pozycja z tego co pamietam nazywająca się "Mouth pozytion" - mogłem sie pomylić za ewentualny błąd przepraszam. Ogółnie polega na tym, że wypracowuje się pozycje siedząca na klatce piersiowej przeciwnika i bije pięściami po twarzy. Zapewniam, że większość przeciwników poddaje sie po takiej akcji. Pozdrowienia.

Łatwy trening ciężka wojna, ciężki trening łatwa wojna.

..........::::::::::STREET NIGGAZ GANG::::::::::..........
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obroot !!!!!! POMOCY

Następny temat

wiązanie pasa

WHEY premium