SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Garda jak cwiczyc help me

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 680
Witam,
w jaki sposob moglbym polepszyc uniki, trzymanie gardy i ogolnie przyjmowanie ciosow? Na poczatku jakos bralem wszystko na spokojnie i nie mialem z tym problemow, a teraz z biegiem czasu zaczyna mi odwalac i robia mi sie jakies glupie nawyki w stylu 'crazy monkey' prawie przy kazdym ciosie przeciwnika zaczynam to robic.
Prosze o pomoc bo slabo mi to idzie :(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1457 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29662
u nas na tajskim ziomek miał średnią garde. Od kąd złamali mu nos, jego garda jest naprawdę szczelna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
To normalne, że się gubisz jak leci na Ciebie grad ciosów. Słuchaj trenera, staraj się trzymać ręce zawsze w poprawnej pozycji, a reszta z biegiem czasu sama przyjdzie. Nie ma na to recepty. Tylko nigdy się nie zasłaniaj za podwójną z zamkniętymi oczami bo to najgorsze co można zrobić, musisz widzieć przez szparę w rękawicach co się dzieje Jak jesteś atakowany dobrze jest też znaleźć miejsce i szybko zejść z linii ciosu, nigdy nie stój jak kłoda w jednym miejscu i nie cofaj się cały czas do tyłu, musisz poruszać się po kole.

A ćwiczyć to hmm nie wiem, możesz ewentualnie wszystkie techniki obronne co znasz ćwiczyć sobie powoli przed lustrem każdego dnia. Jakieś zejścia na boki, ruchy rękami, podwójną itp itd

Trochę się rozpisałem Mam nadzieje, że trochę pomogłem.

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-01-21 14:19:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dostaniesz porządnie po nochalu to Ci sie krejzi mankej odechce

Sparuj sparuj i jeszcze raz keep your hands up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
U mnie na KB kiedyś dawno temu trener miał taki sposób żeby nas nauczyć że jak się z kimś ćwiczyło coś to stawał gdzieś za plecami albo z boku i jak się opuszczało ręce to takie pacnięcie się dostawało, albo jak łokieć odstawał to podobnie.... po paru treningach już wszyscy się pilnowali
1

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 680
heh dzieki :) ja juz od dawna mam zlamany nochal i kazdy troszke mocniejszy cios powoduje u mnie krwawienie wiec staram sie uwazac nie myslcie sobie :P nie chce popadac w rutyne i stosowac tej samej serii ciosow i uzywac jednego bloku :) a widze ze dosyc czesto mi sie to zdarza. Wlasnie nie wiem czy to przez ten 'grad ciosow' jak to powiedziales... jak patrze na innych to daja sobie z tym rade :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA - Cwiczenia! Prosze o pomoc

Następny temat

UFC on FX - wyniki

WHEY premium