SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gala : IRON FIST 26.09.09 SZCZECIN SDS

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830


26 września 2009 roku Agencja Artystyczna BRAND HOUSE organizuje Galę Sportów Walki IRON FIST, która odbędzie się w hali SDS w Szczecinie przy ulicy Wąskiej 16.

W trakcie zawodów odbędą się trzy walki Muay Thai o pasy Zawodowego Mistrza Polski oraz jedna o pas zawodowego Mistrza Europy. O ten właśnie pas szczecinian Marcin Parcheta, w walce wieczoru zmierzy się z francuzem Cedric Flament. Będzie to rewanż za marcowy finał amatorskich mistrzostw świata w Muay Thai, który odbywał się w Bangkoku.

Podczas IRON FIST odbędą się także 4 walki w bardzo popularnej w Polsce formule MMA (Mixed Martial Arts). W jednej z nich wystąpi Mariusz "Manolo" Linke - polska legenda brazylijskiego Jiu Jitsu. Tą walką zgodnie z zapowiedzią "Manolo" zakończy w Polsce swoją wieloletnią karierę.

Kolejną atrakcją będzie walka Artura Mulinowa, byłego mistrza świata w boksie zawodowym federacji WAA.

Dla zainteresowanych:
http://ironfist.com.pl/o_gali
wywiad z Mariuszem :
http://linkegoldteam.pl/mm_wywiad_manolo2009.php
wywiad z Krzysztofem :
http://linkegoldteam.pl/mm_wywiad_tygrys2009.php 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
A tak wogóle gdzie kto siedział...bo ja siedziałem w sektorze E rząd 4,miejsce 7 i 9 , bo ze starszym poszedłem.

Nawet fajnie było tylko że, QURWA najgorzej to było z Mariuszem,no po****a wystawiają "dziadziusia" z 22 latkiem. A sędzia to normallnie bez profesjonalizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12
Zmieniony przez - stachuBAN w dniu 2009-09-04 19:46:07

zastepuje stachu_18 az ban mi sie skonczy :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2551
ehh....nie bede mogl pojsc a i u Parchety i u Linke sie trenowalo troche, wiec chetnie bym zobaczyl ich walki

Zmieniony przez - stachu_18 w dniu 2009-09-04 19:48:01

zwykły studencik medycyny...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1322
A ja idę, chociaż ceny biletów z kosmosu. Ale Linkego zobaczę z prawdziwą przyjemnością. Szczecinianie - obowiązkowo musicie być na tej imprezie. Pozdr.

Chiro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Świetna sprawa, ale cena nie na studencką kieszeń a szkoda :P Może jakaś transmisja będzie kurfa ; D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2551
nono....jakas by sie przydala :D pewnie potem na jakims youtub'ie bedzie, chociaz watpie, bo tu az tak nie rwa sie nagrywac

zwykły studencik medycyny...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9937
Będe na niej .;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448
Ceny biletów mnie zmiażdżyły.
Biorąc pod uwagę, że ostatnio inna gala w Szczecinie się nie odbyła, bo było słabe zainteresowanie i nie sprzedali wystarczająco dużo biletów, to może nikt nie przyjść ;)
Jestem szczecinianinem, ale nie za każdą cenę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurcze ceny biletów faktycznie wysokie, ale miałem uzbierać kase bo gala sie zapowiada niezła... ale wchodze dziś na główną strone gali i co widze?


http://ironfist.com.pl/wiadomosci/34

"Z wielką przykrością informujemy wszystkich fanów Muay Thai, że walka wieczoru z Marcinem Parchetą w roli głównej nie dojdzie do skutku.

Zawodnik złamał palec u prawej nogi. Wyklucza go to z treningów na okres sześciu tygodni, co jednoznacznie eliminuje go z gali IRON FIST. Parcheta złamał palec podczas treningu na macie.


Jest nam bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Jednocześnie zapewniamy wszystkich fanów sportów walki, że dołożymy wszelkich starań, aby zorganizować inną, równie atrakcyjną walkę wieczoru. Dołożymy także wszelkich starań, by goście gali IRON FIST wyszli z hali Szczecińskiego Domu Sportu w pełni usatysfakcjonowani."


a głównie dla tej walki chciałem być na tej gali -_-

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2009-09-05 14:20:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2551
oj Parcheta, Parcheta...zeby tylko Linke nic sobie nie zlamal i nie skrecil ale przynajmniej juz nie bede tak zalowal, ze nie bede mogl byc tam , a co do biletow, to ponoc na ta gale lepiej sie rozeszly...przynajmniej jak moja kumpela (tzn bardziej jej ojciec) kupowala, to mowila, ze juz malo miejsc zostawalo wolnych.

zwykły studencik medycyny...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no jak walka Manolo tez zostanie z jakis powodów odwołana to już chyba wogole nie bede żałował że na gali nie byłem ale kurcze szkoda Marcina...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy wywiad z Wandem

Następny temat

Wonderlife - sparingi MMA

WHEY premium