SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer nowy %-) v2

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 193386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
chcesz to biesz moje 1000 xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
dziewczyny pomagac mi tu szybko wysylac mi prace maturalne/ tematy, jakos sie dogadamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
sam rob to nic trudnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
ta juz to widze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
rób sam
łatwiej będzie ci potem tego się nauczyć i w razie stresu przed komisją będziesz wiedział co gadać a jak nie to będziesz wiedział co ściemniać. A jak kupisz to wyklepiesz to na pamięć. Zatniesz się i powstanie problem.

Masz jeszcze od HVja czasu ja byś teraz zaczął robić tą pracę to do kwietnia była by ona dopieszczone w najmniejszych detalach.

więc nie sraj ogniem tylko rób sam. to nie takie trudne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Kup prace i poczytaj pare razy.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1145 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12654
weź motyw sądu ostatecznego, jak sie zatniesz to będziesz improwizował tak jak ja.

John. C. Maxwell, Postawa zwycięzcy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
zrobilem dwa dni przed maturra temat zdalem na 85 procent rob sam to bedziesz wiedzia co gadac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
ja pamietam jeszcze troche prezentacje maturalną, temat katastroficzne wizje miałem,
ale generalnie tego nie ma sensu robić w sensie pisać i konkret przygotowywać wcześniej;)


kurne byłem w tym media markcie nowootwartym koło mnie
i radyjka bajeranckie mają ale co innego kupić musiałem..:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
dobra poze ma klientka w Twoim profilu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zlapalem wiatr w zagle

Następny temat

PSP a wzrok?

WHEY premium