SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer nowy %-) v2

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 193451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
swift nie ma podobnych osiągów, jest do dupy wg mnie
mi sie nie podoba

1.8 ma osiągi 222km/h a 2.9 235km/h sam wkleiłes i to tam pisze
wiadomo, że troszke wolniejsze jest niz nowe bo konie pozdychały juz


major - powiedziałem wam o liczniku po to byscie wy zrozumieli a nie ze na to patrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
omg, turok moc ci jest potrzebna tylko do szybkiego wyprzedzania, a nie za******lania ile wlezie

a predkosc max sprawdzisz raz i juz nie bedzie ci wiecej potrzebne sprawdzanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
to kup sobie malucha 100km/h w koncu starczy i tak po co jak nie mozna nigdzie wiecej? a autostrad nie mamy prawie..


Zmieniony przez - turok16 w dniu 2008-08-17 15:53:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
swift to był tylko przykład auta praktyczniejszego, takie pierwsze skojażenie

a osiagi użyteczne ma jak to corrado 160 przy wiele mniejszej mocy,spalaniu,awaryjności, mimo że to niższa klasa a co za tym idzie auto wiele tańsze w zakupie/eksploatacji, a wiec praktyczniejsze, bo tak jak pisałem, tamten vw tylko dla pasjonatów

a czy ładne? w tym wieku mało w miare tanich/popularnych samochodów mi sie podoba, z reszta trudno aby było inaczej;)

a jeśli auto ma byc sportowe to tez sie leposze propozycje znajda np od hondy, ale ten wiek i ceny w żadnym aucie nie nastrajają mnie pozytywnie to 'sportowej jazdy';)


btw
rozumiem twoje podejscie, chyba za duzo sie najeździłem po prostu różnymi autami i inne rzeczy stają ważniejsze niż to ile na liczniku i ile pociągnie i nudzić zaczynam

Zmieniony przez - bic44 w dniu 2008-08-17 15:57:16

Zmieniony przez - bic44 w dniu 2008-08-17 15:57:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
Co do Corrado, to ja bardzo lubie ten samochod, ale niestety wogole nie opłaca sie go kupic. Na swiecie jezdzi juz tylko ok 60 tysiecy tych samochodów. Turbo, które bylo tam montowane to jedna z najgorszych konstrukcji VW - rozmawiałem z kilkoma mechanikami i każdy z nich mówi, że z tym zawsze są problemy. Pozatym taki samochód to skarbonka - ciagle cos trzeba robić, a częsci ciężko dostać i są drogie. No i oczywiscie Corras pali jak smok, a silnik turbo nie lubi gazu, wiec trzeba jezdzic na benzynie, chyba ze chce sie stac co tydzien u mechanika ;p No i cena, za dobry egzemplarz trzeba dać ponad 10tys.

A widzieliscie następce Corrado? VW Scirocco 2008 - http://images.google.pl/images?hl=pl&q=scirocco 2008&btnG=Szukaj obrazów&gbv=2 

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
jak pisałem, dla pasjonatów;)

ten nowy design lepiej wlasnie w przypadku sciroco niz golfa pasuje

a czy to ładne..no od starego sciroco ładniejsze

z nowej linii vw ładny jest ten pseudo cupe na bazie passata, prawie jak cls;)

o ten
http://www.autokrata.pl/lod/4390/ceny_passata_cc/

Zmieniony przez - bic44 w dniu 2008-08-17 16:37:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
bic, a Ty czym sie wozisz?

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
ja różnie, nie mam swojego, kasy mi szkoda, od kiedy prawko zrobiłem nieswoimi jezdze

służbowe bym za to chciał mieć, bo to jeszcze lepsze rozwiązanie jest

no ale to zobaczymy w przyszłości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
wracajac do malucha jeszcze z jakies 7lat temu bylo ich pelno, teraz ani jednego nie widac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
ostatnio wlasnie o tym myslałem, jak jechałem nad morze i dopiero pod szczecinem pierwszego wyprzedzałem

kurne a to fajne auto byłopamietam znajomy to bączki tym kręcił..





..na lodzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zlapalem wiatr w zagle

Następny temat

PSP a wzrok?

WHEY premium