SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer nowy %-) v2

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 193481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 785 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17730
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
Może chociaż kibole szwabów rozkur*** w Klagenfurcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18020
mowie Wam to nie wina polakow! to wina Beenhakker'a ! ! !














zart oczywiscie, powiem Wam ze wku****em sie na maxa :) chociaz roger mnie pozytywnie zaskoczyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
tak czy siak bramke zdobyl polak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 319 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10397
co jak co ale chciał grać kiedyś dla polski... po 1-szej bramce nie wiedział co zrobić ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
poszedłem spać po drugiej bramie,

bo na trening zaraz,

ale jak wiadomości zobaczyłem to nie załuje przynajmniejbo sie nic nie zmieniło juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9183
siemka witam was to długiej przerwie na SFD ale powróciłem morzę niektózy mię pamiętają :) teraz trochę za sezonowca robie heh ale przez zime cwiczyłem to sie za niego nie uznaje będe wbijac pozdro :)

[][]------[][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 785 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17730
morzę niektózy mię

Dyslektyk ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9183
tak a co jakiś caman javascript: void();
javascript: void(); jagbyś mię znał pamiętał byś i wiedział że jestem :P

[][]------[][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 319 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10397
co myślicie o tym

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=48996&wid=10035827

moim zdaniem orzechowski to jakiś niedorobiony snop...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zlapalem wiatr w zagle

Następny temat

PSP a wzrok?

WHEY premium