SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer i mega suchość w gardle

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
To może Twoja tauryna daje się we znaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
Zapewne będą mieć. Zrób stosowne test w kierunku namierzenka problemu nietolerancji

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1191
Tauryna raczej nie,bo wzialem jednorazowo a objawy mam szczegolnie z cera juz wczesniej przed tauryna.Wyczytalem że mozna miec nie tolerancje ma laktoze albo w ogole na kazde bialko krowie a jesli to drugie to czym mozna nadgonic w diecie?Ciekawe jak te białko WPI albo WPH...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
Diagnozujac się za pomocą internetu za dużo nie osiągniesz. Tym bardziej że wpi i wph też są białkami mleka

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1191
Rzeczywiscie tak wiec nie bede ryzykował z zakupem.Czyli test mozna zrobic?A gdzie,za ile,w kazdym laboratorium?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
Nie wiem czy do alergologa nie będziesz. Potrzebował. Skierowanie. Prywatnie pewnie bez problemu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1191
No ale te białko WHI to nie jest wołowe?...Wracając do moje nietoletancji to bardziej obstawiam na laktozę.Bo wcześniej przed okresem treningowym jedząc o wiele mniej nabiału nic się nie działo(nie jadłem w ogóle jogurtów nie ciągnęlo mnie do tego)ale śmietana,pierogi i naleśniki z twarogiem,jaja raz na jakiś czas i wszystko ok było zawsze,chyba,że one też mają laktozę te produkty a jak tak to może po prostu przeginam z białkiem w diecie,bo jak ćwiczę raz na tydzień to może organizm wcale tyle białka nie potrzebuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
Nie wiem. Jak nie zliczysz zapotrzebowania dobowego i tego ile dostarczasz w ciągu dnia białka itd to nie dostaniesz odp

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1191
Gainera nie biore,ale bialka w trzech posilkach mam okolo 30 gram no i tak,wlaczylo mi sie mega ssanie,nawet chwilami znowu te suchoty(gainer mial duzo bialka kombinacja 10-ciu)czesto cieplo mi sie robi,nawet jak nie cwicze,cieplo mnie rozpiera ogolnie teraz,chyba to od tego bialka?No i chyba ogranicze białko a zwieksze wegle.Czy na weglach miesnie rosna tez?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1191
Mialo byc 3×30 gram bialka dziennie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki Activlab Olimp i Trec na masę (dla fightera głównie)

Następny temat

Alpha GPC + NALT

WHEY premium