SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer i mega suchość w gardle

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1191
A wiec zakupiłem gainera(dobrej firmy)po kilku dniach zauważyłem super regenerację mięśni,czuć aż tak jakby mięśnie dostały paliwa ale zauważyłęm też mega suchość w gardle.W składzie ma vitargo,aminokwasy i kombinacja białek.Suchosc jest tak potworna,że włsciwie ile bym nie wypił płynów to nie idzie tego zniwelować,normalnie sahara w buzi,masakra,przestałem brac i dopiero na następny dzień wieczorem pomału przechodzi.est to wina zapewne jakiegoś składnika,tylko nie wiem jakiego,na pewno nie vitargo ani białka,stawiam na jakiś aminokwas,który też powoduje,że przez te dni brania strasznie chciało mi się napinać mięśnie,aż bez końca,fajne uczucie,bo mięsnie były rozciągnięte,rozgrzane ale ta potworna suchość...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Nie spotkałem się z takim przypadkiem, ale w życiu wiele może zaskoczyć, więc możliwości takiej nie wykluczam. Pewne jest to, że gainer nie jest Ci do niczego potrzebny. Kup sobie wpc a lepszej jakości węglowodany uzupełniaj z pożywienia.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
witaj, byc moze problem zwiazany jest ze skokiem cukru, wieksza ilosc weglowodanow w diecie bedzie wiazala sie z koniecznoscia picia wiekszej ilosci wody

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1191
"Pewne jest to, że gainer nie jest Ci do niczego potrzebny"
Może zacznę od początku koledzy :)Też tak myślałem,ale po 3 miesiącach moich ćwiczeń,starałem się jeść wszystko,czyli ryż,kurczak,jaja,makrela wędzona,twaróg,a w szczególnośći grecki jogurt(10 gram białka a nie jak zwykły 3 gramy+bakoma men 18 gram i ten proteinowy z biedronki 25 gram do picia)zauważyłem,że gdy zwiększyłem spożywanie białka w diecie,miałem wręcz aż lekki slinotok,nie przeszkadzało mi to a wręcz dobrze się czułem.Właściwie apetyt miałem wilczy,ale chęć do ćwiczeń też.Po 3 miechach apetyt wyhamował ale tez chec do ćwiczeń(szybkie męczenie)ewidentnie brak powera,brak pompy mięśniowe.No i wymyśliłem gainera,po 4 dniach zmiana diametralna wręcz,chęć do ćwiczeń i niekończąca się napinka,ale na 4 dzień te mega suchoty.Musiąłem w pracy od razu wypić 5 kubków soku(sic!)pózniej jeszcze 3 za jakiś czas,no masakra ale w mięśnie tak jakby ktoś wpompował paliwo i dziś trening z pompą ale,która się utrzymue a nie jak wcześniej szybko schodziła.

Według mnie to nie jest ani vitargo ani białko tylko jakiś składnik,który dobrze robi robotę ale też powoduje wysuszenie w gardle.Gainer to Mutant mass,imponujący skład ale jaki to składnik,może ktoś podpowie...






Zmieniony przez - fakirr w dniu 2019-02-28 10:41:12

Zmieniony przez - fakirr w dniu 2019-02-28 10:43:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
cudów w nim nie ma, które by tak działały chyba że spod lady coś wyrwałeś może miałeś za mało kcal i po podbiciu gainerem wróciły siły i energia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1191
Trzeba by mocno skład się wczytać,bo jest tego duzo ale jeśli by ktoś trafił to uważam,że ten składnik jest "mega"bo zrobiłem trening a mięsnie to "łyknęły"i nie czuję zdemolowania i dużego opadu sił....a i libido skoczyło nawet i rano jak się budzę to czuję odpręzenie mięśniowe a nie styranie i musiałem czekać zawsze z kolejnym treningiem 6 dni nawet(lat mam 45 jakby co tak więc myślałem,że długa regeneracja winą wieku.Być może musi się organizm przyzwyczaić do tego składnika(jeśli się w ogóle przyzwyczai),jeśli nie to będę brał około treningowo duża jedna-dwie dawka.


"może miałeś za mało kcal i po podbiciu gainerem wróciły siły i energia"

Jadłem na wyrost ale może mało w tym było ważnych składników...Ta mega suchota+bardzo duza chęć napinki że aż rozrywało prawie mięśnie,nie,nie,coś zadziałało,może jakiś aminokwas,bo po bcaa też miałem małą chęć napinania ale teraz to wręcz bym się napinał cały czas,choć już suchota po 2 dniach przechodzi i napinanie też maleje,jedno z drugim się łączy....












Zmieniony przez - fakirr w dniu 2019-02-28 11:05:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1191
Kolejne moje pytanie koledzy to takie,czy jeśli po zjedzeniu owsianki białkowej,jogurtu pitnego,jogurtu greckiego bardzo często dostaję rozwolnienia,to czy wtedy białko takie się wchłania do organizmu?No bo białko z piersi,jaj,ryb tego nie powoduje a po tamtym nie wiem czy się wchłonęło i trzeb machnąć ręką na ewentualne rozwolnienie?
Wracając do tego gainera,może suchotę w gardle robi całkiem inny składnik nie zależny od składników,które dały mi taka moc dla mięsni,ale powtarzam,nawet jedząc dużo urozmaiconego jedzenia,mięsnie nie dostawały tego "czegoś"pozytywnego co teraz poczułem....


Zmieniony przez - fakirr w dniu 2019-02-28 11:41:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
być może masz nietolerancję produktów mlecznych i powinieneś ich unikać, nie skupiałbym się na tym czy się wchłania czy nie, tlko na wyeliminowaniu produktów które to powodują


Zmieniony przez - DJ_DoDo w dniu 2019-02-28 12:00:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1191
Nie chcę zrezygnować z tych produktów,bo musiałbym zwiększyć konsumcję białka z innej grupy(jajka,ryby,pierś),choć teraz podgonić też mogę tym gainerem :)
Ale zawsze się zastanawiałem,czy wtedy białko wchłania się czy nie...
A czy miąłem deficyt węglowodanów?No właśnie,chyba nie,bo mimo,że jestem szczupły to,mam małą oponkę na brzuchu,nie wiem czy dobrze rozumuję?


Zmieniony przez - fakirr w dniu 2019-02-28 12:09:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
W Lidlu/Biedronce masz dostępny cały nabiał bez laktozy. Spróbuj i zobacz jak wpłynie na Twój układ trawienny.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
fakirr
mimo,że jestem szczupły to,mam małą oponkę na brzuchu,nie wiem czy dobrze rozumuję?

to trzeba by było się zastanowić czy gainer i robienie masy jest teraz odpowiednie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki Activlab Olimp i Trec na masę (dla fightera głównie)

Następny temat

Alpha GPC + NALT

WHEY premium