SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer dla chorego

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 505
Witam, proszę o pomoc. Potrzebuję gainera o dosyć dobrym jakościowo składzie dla osoby która ma problemy z jedzeniem ze względu na przewlekłą chorobę. Chodzi mi o gainer jak najbardziej neutralny w smaku (dawałem do spróbowania białko olimpu o smaku naturalnym i smakowało) ponieważ osoba ma problem ze wzgledu na nudnosci towarzyszace prawie wszystkiemu co ma wyraźniejszy smak.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
tak, dla zdrowej git - choć jssli chodzi o źrodła skrobi - to osobiście wyżej cenię sobie ryż i ziemniaki ale płatki owsiane to wartościowy element diety, lepszy niż np pszenica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
jaka to choroba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 505
nie wiem czy to w czyms pomoze ale to nowotwor. Lekarz zalicil diete lekkostrawna ale ze wzgledu na trudnosci z jedzeniem strasznie chudnie przez zbyt niski podaz kalorii i brak aktywnosci fizycznej. Myslalem o uzupelnieniu kcal wlasnie w taki sposob miedzy posilkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Na pewno unikalbym slodkich gainerow i pil je z woda.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 505
tez tak sadze tylko nie znam sie wogole na nich. jako takie pojecie mam o odzywkach bialkowych. Polecicie cos? neutralny smak na tym sie skupmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Nie wiem, czy to jest dobry pomysl tak w ogole jak doczytalem, co to za choroba.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 505
nowotwor przewodu pokarmowego (przerzut byl na jelito i powstal zator) zly pomysl? gainer chyba jest mieszanka wegli i bialek ktorych wlasnie brakuje w jadlospisie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Tak ale wydaje mi sie, ze taka osoba powinna jesc jak najbardziej wartosciowe posilki. Osobiscie bym nie polecil gainera, albo przynajmniej sie skonsultowal z jakims lekarzem prowadzacym, ktorego pewnie ma?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 505
ale masz cos konkretnego na mysli co stoi na przeszkodzie? tak wiem ale ma trudnosci z jedzeniem normalnych wartosciowych posilkow. Pil nutridrinki ale smak tez pozniej odrzucal. Podaj mi tylko nazwe jakiegos gainera ktora Ci sie napatoczyla. Napewno skonsultuje to z lekarzem zanim zacznie jesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
No z ostatnich jakie pilem to magnum z treca smak banan z woda wchodzi gladziutko i slodki nie jest ale ma mala ilosc bialka. Reszta, co jadlem to raczej sam cukier(bo po treningu) vitalmax, sfd, megabol(obrzydliwy), aminostar, olimp itd.

Chodzi mi o to, ze pakowanie wiecej chemi moze spowodowac nudnosci. Mnie nieraz zmuli po szejku, a mam lekka niestranosc, to co dopiero osoba z rakiem przewodu pokarmowego, ktory musi byc niezle juz wyniszczony. Nie polecalbym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ja bym proponował białko olim natural + ryż gotowany na mleku + pieczone jabłko. Można dodać odrobinę oleju mct.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna a nerwica serca

Następny temat

sposob na mutanta

WHEY premium