SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer czy Białko ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 749

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

ektomorfik

Wiek

18

Waga / wzrost

69/185

Staż treningowy

cos kolo 9 miechow

Cel cyklu

Masa

Stosowane już wcześniej suplementy

Kreatyna

Stosowane wcześniej spalacze

Brak

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

Brak

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

Nie wiem jak z dieta ale ma ustalona przez jakiegos koloesia na silce

Przewidziane finanse na cykl

zalezy co bedize trza kupic :)

Uwagi i sugestie

Brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5223
Witam, dzis znajomy sie mnie zapyta co wybrac, bialko czy gainer ??. Powiedzialem mu ze weglowodany łatwo i tanio mozna dac rade, bialko troche gorzej, bo miesa ma swoja cene. I tu pytanie do was czy jednak wybrac bialko cy bardziej gainer. Chodzi oczywiscie o trening masowy. Dieta jest ale problem czasem nie moze zjesc tego co chcialby, bo funduszy brak.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 526 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7640
Ja ostatnio taki sam miałem dylemat i wybrałem białko. Białko tak samo można uzupełnić jak węglowodany. Ale jednak skusiłem się na białko. Dzisiaj przyszła przesyłka Hi Tec Whey C-6 smak ciasteczko. W smaku jest okej :) 1KG kosztuje 75 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Raczej bialko latwo moze dorzucic banana itp. Ale ogolnie sam musi zdecydowac co bedzie glownie uzupelnial czy braki wegli i bialka czy tylko bialka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wegle przeciez latwo mozna uzupelnic i tanio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234166
bierz bialo, wegle z ryzu, makaronu czy pieczywa pelnoziarnistego uzupelnisz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5223
Szczerze mowiac to gainer to wegle tylko i tyle, a z bialkiem ma problem. Drogo mieso dajmy kurczaka czy inne wolowine czy cos nie wiem, ja to zawsze kurczaka jem:). Ale dajmy 4 razy po 100-150 kurczaka jesc to z 15 zl na 2 dni na mieso idzie. A pracowac nieda rady bo szkola od 11-18 to nie ma kiedy. A co do bialka to WPC czy Izolat i jak mozna to najtansze bialko, ktore jest dobre skladowo. Podawac propozycje.

Zmieniony przez - bartax w dniu 2013-05-15 19:33:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
WPC jest ok. Masz Activlaba albo SFD w dobrej cenie. Ogolnie moze tez jesc podroby i inne miesa a nie tylko piers z kuraka ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 748 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2409
bialko !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5187
łowickie białko - 1800g za 80zł

--------------------------------------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 29 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1029
Białko!!! ( spróbuj rozgotowanego ryżu dosyp jakies dobrej odżywki białkowej dobrze wymieszaj i masz posiłek ) niebo w gębie polecam po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5223
SFD chyab pojdzie kolejny raz :) Tylko mysle czy Econ czy Plus

Zmieniony przez - bartax w dniu 2013-05-17 17:28:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hi tec whey c-6 czy Scitec whey 100% proffesional

Następny temat

Kreatynka

WHEY premium