SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer brać kiedy i jak

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 124
Witam kupiłem wczoraj Gainera.w swojej diecie mam 440 węgli a ważę 70 kilogramów.od początku stosowania mojej diety nabrałem 7 KG masy mięśniowej, więc mam pytanie czy jak będę brał teraz gainera to nie pójdzie w brzuch?.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jeśli będziesz miał dużo za dużo kcal to napuwno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
j/w
zbyt duza nadwyzka kaloryczna spowoduje, ze zamiast zbudowac mase miesniowa zbudujesz sporo fatu
poza tym skoro tak dobrze poszlo Ci na start po kij Ci ten gainer?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 203 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5110
Gainer to uzupełnienie diety jak brakuje ci kcal lub węgli i chcesz je zwiększyć

"Wspaniałe sukcesy osiągają tylko ci, którzy ośmielili się uwierzyć, że coś w nich samych jest potężniejsze od okoliczności". Bruce Barton

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 124
Od jakiegoś miesiąca waga stoi w miejscu dlatego kupiłem gainera ,myślałem żeby obniżyć węgle w diecie i dołożyć gainera


Zmieniony przez - PoIsePL w dniu 2016-04-20 15:48:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
calkowicie pomysl pozbawiony sensu
gainer=jedzenie w proszku, wiec jaki ma to sens mniej jesc, a dac gainera?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 124
No rzeczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
PoIsePL
Od jakiegoś miesiąca waga stoi w miejscu dlatego kupiłem gainera ,myślałem żeby obniżyć węgle w diecie i dołożyć gainera



Zmieniony przez - PoIsePL w dniu 2016-04-20 15:48:42
poczytaj dużo bo masz małe pojęcie,chcesz obniżyć węgle i w to miejsce dac węgle i trochę bialka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz tłuszczu

Następny temat

hellfire innovative - ephedran a efedryna

WHEY premium