SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer bez białka serwatkowego

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 143 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2055
Mój kumpel jest uczulony na białko serwatkowe, chce kupić gainera cena nie gra roli, cwiczy ok rok, jest chudy a niechce juz taki byc(diete ma...)- Wiec jakiego wybrać??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Inezz96 Mistrzyni Polski Administrator
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 4356 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42767
Mam dla Ciebie złą i dobrą wiadomość. Ja osobiście nie znam gainerów, które nie bazowałyby na białku serwatkowym. Dobra wiadomość to taka, że możesz przygotować gainera sam. Jako bazę możesz użyć białka jaja, które idealne sprawdzi się w porach porannych. Białko wołowe, które daje najlepsze korzyści w porach potreningowych. Białko kazeinowe, które jest idealnym rozwiązaniem na noc. Wszystkie te białka możesz mieszać z dobrej jakości węglowodanami, mogą to być nawet produkty typu Waxy maize lub nawet Vitargo (jeśli dysponujesz dobrym funduszem) Ewentualnie za bazę węglowodanową mogą posłużyć Ci mielone płatki kukurydziane, owsiane, jaglane czy ryżowe. https://sklep.sfd.pl/Quamtrax_Instant_Oatmeal_-opis38657.html
https://sklep.sfd.pl/Quamtrax_Instant_Rice_Flour-opis38648.html

Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat odżywek białkowych, serdecznie zachęcam Cię do przeczytania świetnego artykułu Macieja, który znajdziesz pod tym linkiem: https://www.sfd.pl/art/Dietetyka_i_zdrowe_odżywianie/Najlepsze_białko-a2459.html 

Jeśli chcesz sprawdzić, które białka są aktualnie na TOPie, zerknij do naszego rankingu ;) https://www.sfd.pl/art/Rankingi/Odżywki_białkowe_ranking__najlepsza_odżywka_białkowa-a907.html 

Pozdrawiam,
Inez Gorońska Mistrzyni Polski Bikini fitness
https://www.instagram.com/inezgoronska/?hl=pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
chyba kazdy gainer ma białko serwatkowe, moga być mieszanki różnych białek, ale serwatka jest chyba we wszystkich. Niech kumpel kupi carbo i do tego osobno białko na bazie kazeiny, białka jaja lub soji na jedno wyjdzie

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
są gainery bez białek serwatkowych.
niech poszuka po sklepach netowych, nie pamiętam jakei ale sa na akzeinie i mieszankach.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 143 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2055
dzieki poszukam, ale jak ktos jadl ktoregos z nich to niech napisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
ja sie jeszcze nie spodkałem, ale opcja jaka Ci podałem będzie najlepsza

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
ale ma chlopak lipe... nie zazdroszcze

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
ale ma chlopak lipe... nie zazdroszcze

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 509 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9861
możesz stosowac własna kombinacje białko jaja+carbo
białko jaka ma firma megabol i olimp pod nazwą egg a carbo ma kazda firma.Przeanalizuj i wybierz skład najlepiej ci odpowiadający.Trec ma produkt 3D na białku pszenicznym , hi tec tez miał cos takiego

<<< powrót >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1284 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12989
Skunksiarz dobrze gada

" (...) wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę (...) "
---------------------------------
www.jwip.pl
www.wlodarek.waw.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 143 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2055
dzieki, pokazalem mu ten post, namawiam go na carbo+bialko nieserwatkowe.FARINELLI Skunksiarz sog. UwE to prawda ze lipa ale w koncu sa jeszcze gorsze zeczy np. uczulenie na mietka hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 143 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2055
a co bede zalowac kazdy ma po sogu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

To mam, teraz jak to brac??

Następny temat

glupie pytanie ale ....

WHEY premium