SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer - mieszanka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1220

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

Endomorfik

Wiek

17

Waga / wzrost

80/186

Staż treningowy

7 miesięcy

Cel cyklu

Siła i sylwetka

Stosowane już wcześniej suplementy

Kreatyna, białko, dextrex juice

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

3100 kcal

Przewidziane finanse na cykl

300
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 621
Witam, właśnie kończe cykl na białku i kreatynie no i powoli zaczynam myśleć o następnym. Planuje kupić gainer aby przytyć z dietką koło 5-7 kg masy. Najlepiej mięśniowej. Niestety nie mam pojęcia co będzie najlepsze bo mam jakieś 220 zł do wydania na gainera. Myślałem o Profi Mass lecz nie mógłbym dawkować jak należy bo 3,6 kg słabo można rozplanować. Gain Bolic 6000 to niestety mimo niskiej ceny, wysokie ryzyko zalania sie tłuszczem.
Czy mogę, wg rad Karmowskiego, sam skompletowac sobie gainer? W diecie mam sporo białka, lecz ciągle za mało węgli, więc najlepsza byłaby odżywka typu bulk. Co myślicie o CARBOnox 4 kg i 3 kg jakiegoś białka? Ale co wtedy z dawkowaniem?
Prosze o pomoc i z góry dziękuję. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
trochę lipna, od jutra w dziale junior jest test masa, popatrz jak czwórka śmiałków będzie się za to zabierać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9112
możesz skompletować sam, a co do dawkowania to nie patrzysz na to co napisał producent na opakowaniu, wyliczasz ile brakuje Ci z diety poszczególnych makro w dajesz odpowiednią dawkę, nie trzymasz się na sztywno dawek z opakowania bo to bez sensu ;) możesz wziąć np. 2 razy dziennie jeżeli wyjdzie duża dawka, ale wiadomo, najlepiej jak najmniej prochu, więcej pełnowartościowego jedzenia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
nie ma to jak planowanie cyklu na jedzeniu w proszku
dział odzywianie odwiedz
oraz poczytaj o odzywkach/suplementach do czego służą - bo masz duże braki

Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2013-09-29 09:03:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 274 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3557
Nie masz czegoś takiego jak cykl na białku czy gainerze.. tak jak nie ma cyklu na wołowinie... a tak w ogóle przytyć 5-7 kg masy beztłuszczowej to nie kwestia gainera.. w dobrej diecie nawet najlepszy gainer będzie tylko uzupełnieniem (najgorszej jakości elementem) diety. Pomoże tylko dobić do odpowiedniej kaloryczności, dostarczy trochę białka to wszystko. Ludzie na cyklu mety, itp nie robią 5-7 kg suchej masy, a ty chcesz na gainerze mieć takie efekty.
Jak masz kasę kup Jumbo Scitec, albo MHP Up Your Mass, lub Dorian Yates Formass jedne z niewielu dobrych gainerów

Zmieniony przez - Hemp Beat w dniu 2013-09-29 10:07:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
dawkowanie oczywiście według braków w diecie, więc to Ty musisz określić
mieszania białka z carbo nie widzę, bo łącząc wanilie z cytrynowym carbo może wyjść niezła bomba
najpierw postaraj się ułożyć wstępną dietę i zobacz czego Ci brakuje, wtedy dobierzemy konkretną odżywkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 621
Dietę mam, brakuje mi koło 100 g węglowodanów dziennie i sporo kalorii bo waham sie między 2700 a 3000 kcal, dlatego potrzebuje uzupełnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
wrzuć dietę zobaczymy co i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 621
Wiem że pewnie jest ona zjechana po linii, ale nie moge coś sie zabrać za zrobienie prawidłowej diety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
ciężko widzę tą Twoją masę, dział odżywianie zaprasza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak połączyć te odżywki

Następny temat

Trening rano i po poludniu, odzywki.

WHEY premium