SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer - Prośba do bardziej doświadczonych kulturystów !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 2562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 130
Witam wszystkich komentujących i czytających. Noszę się z myślą, by około 6 (lub 13) czerwca zacząć brać gainer. Będzie to pierwszy raz, dlatego mam pytanie, który z dostępnych (3 kilowych) na rynku jest najlepszy (i w przyzwoitej cenie). Myślałem osobiście przede wszystkim nad tymi 2:
Whey Gainer - Weidera:
Białko 20 g
Węglowodany 69 g
Tłuszcz 1,7 g
Coś o tym ze strony rs22:
Szczególnie zalecana w okresach intensywnego treningu. Dostarcza niezbędnej dodatkowej energii, potrzebnej do przyrostu beztłuszczowej masy ciała. Zawarte w niej węglowodany są źródłem natychmiastowej energii, umożliwiając długi i ciężki trening, a mieszanka białek w pełni pokrywa zapotrzebowanie intensywnie pracujących mięśni.
Czy
Whey Gainer Platinum - Aminostara:
białko - 14%
węglowodany - 71,6%
tłuszcz - 1,5%
Coś o tym ze strony rs22:
Whey Gainer Super Mass Formula firmy Aminostar jest idealnym produktem do budowy masy mięśniowej. Unikalne dodatki (m.in. cynk, magnez, witamina B6 - składniki ZMA) w połączeniu z pełnym spectrum aminokwasów tworzą potężną formułę anaboliczną. Dodatek oleju MCT gwarantuje dodatkowy zastrzyk energii, dzięki któremu podczas intensywnych treningów możesz dać z siebie wszystko.
Czy może jeszcze jakiś inny gainer 3 kg???
Nie ćwiczyłem niecałe 7 miesięcy na siłce, ale od 23 maja chodzę regularnie. Przez 4 pierwsze miesiące ćwiczyłem pompki, brzuszki, drążek, bieg, także trochę utrzymywałem formę, gorzej było przez ostatnie ponad 2 miesiące, bo ukruszyłem kość lewego kciuka, wiec nie mogłem wykonywać żadnych ćwiczeń: 1 miesiąc palec był zapuszkowany, 2 pale się nie zgina i boli przy każdym ćwiczeniu rękami. Od 2 tygodni jest dobrze więc zacząłem wracać do ćwiczeń domowych i do siłki od 23.05. czy po okresie 2 tyg. Mogę wziąć gainer czy jednak dać sobie 3 tyg???
Mam tendencję do przybierania ok. 1 kg w lecie, a do spadku wagi zimą, więc mam nadzieję, że gainer coś da.
Proszę także o pomoc w doborze dietki, do gainera, by przyrosty były jak najlepsze, wiem że jest to ważna część, uzupełnienie treningu, bez którego nie można spodziewać się dużych przyrostów. Jestem raczej hard gainerem, trudno przybrać mi na masie. Mam 168 cm wzrostu i ważę 60 kg. 19 maja skończyłem maturkę, więc będę miał trochę czasu na przygotowywanie posiłków.
Również bardzo ucieszyłbym się, gdyby ktoś pomógłby mi ułożyć plan treningowy (ćwiczenia - ilość serii), aby gainer jak najlepiej siadł.
A może ktoś zna jakieś dodatki które wzmacniają działanie gainera (niekoniecznie kretka, czy inne odżywki), tylko żeby nie były zbyt drogie i szkodliwe ( broń Boże koksiki :) - tymi nie jestem zainteresowany - wolę oprzeć się na suplementach wyłączając na razie odżywki)
I byłbym zapomniał!!! Jak używać (ile, z czym brać, itd.) gainer aby przyniósł jak najlepsze efekty???
Z góry dziękuję wszystkim komentującym za rzucenie mi trochę światła na te sprawy. Przepraszam za to, ze się tak rozpisałem, chcę dobrze w siebie zainwestować, pytając o radę doświadczonych i życzliwych ludzi :)
Pozdrawiam, Dyniek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169
wtf?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
dominiknp zamilcz.

Masz diete? To podstawa gainer tylko uzupełnia ja w skł odzywcze. Jesli nie ma diety to nie ma sensu kupować gainera.

https://sklep.sfd.pl/Pvl_Mutant_Mass-opis1949.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391
koledzy daty

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
O ..... sory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
ojtam ojtam

może dalej go nie kupił, to tylko 6 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
cos za duzo tego refreshu w dziale ostatnio.
wiec napisze jasno i wyraznie:
refresh=ban jeden rok=1 dzien
czyli kolega dostal na 6 dni.

pozdro.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie odzywki...

Następny temat

Gainer - (MAŁA POPRAWKA) Prośba do bardziej doświadczonych kulturystów !!!

WHEY premium