SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer, krezatyna, bialko...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5
Witam,

Cwicze 3 razy w tygodniu (pn, wt, pt). Kupilem kilka specyfikow i nie wiem co i kiedy mam wcinac. Mam Kreatyne, Mass xxl i NitroProGen (odzywaka bialkowa o dzialaniu anabolicznym i katabolicznym). Co i w jakich ilosciach mam wcianc w dni nietreningowe, a co w dni treningowe? Praktycznie caly czas przebywam w domu. Zalezy mi na budowie masy miesniowej i jednoczesnie zwiekszaniu sily.
Prosze o pomoc. Z gory dzieki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
polecam stopinowe przejście z 3 do 4 treningów w tygodniu, jeżeli duża cześć swojego czasu jesteś w domu to wtedy polecam spożywanie posiłków zamist odżywek, masz czas na przygotowanie posiłków i czas na ich spożywanie; poprzez spożywanie pełnowartościowych posiłków nie będziesz musiał wydawać zbyt dużej kwoty pieniędzy na odżywki.
kreatyna: po przebudzeniu i po treningu <dni treningowe> i po przebudzeniu <dni nietreningowe> w ilości 10 i 5g dziennie; odżywkę białkową i węglowodanowo-białkową jako uzupełnienie posiłków/gainer po treningu ok.30min/do kreatyny proponuję zakup odżywki węglowodanowej/glukozy(dekstrozy).

użyj wyszukiwarki, podobnych tematów jest bardzo dużo, szkoda zaśmiecać forum tematmi które są.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer czy Nitrobolon2+Monohydrat?

Następny temat

dzialanie insuleank ??

WHEY premium