SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer+Carbo+BCAA+Creatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1399

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Waga / wzrost

187

Staż treningowy

17mies

Cel cyklu

masa 73-80+

Stosowane już wcześniej suplementy

Bcaa

Stosowane wcześniej spalacze

-

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

Bcaa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1265
Witam wszystkich!
Chciałem się was zapytać czy poniższe połączenie będzie miało jakiś sens przy robieniu masy:
Gainer 1 Vital max
Olimp CarboNox
Bcaa Xtra ActiveLab
Creatyna Universal
Czy ktoryś z powyżej wymienionych suplementów może ze sobą kolidować, a przede wszystkim czy nie będzie wpływu tutaj na moją wydolność oraz zdrowie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 282
Przeczytałem to i jednak potwierdziły się moje słowa czym więcej węglowodanów tym szybciej się kareda rozprowadza, a karzdy wie ze carbo ma pełno wegli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699614
żadne nie kolidują
dwa pierwsze to odżywki uzupełniające dietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 610 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4773
Gainer vitala zamień na coś innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
A masz jakieś braki w diecie że carbo i gainer?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1265
Gainerka chcę kupić na lekkie uzupełnienie diety i przyrost masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 610 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4773
Zamiast Carbo i bcaa kup lepszego/więcej gainera lub przedtreningówkę z kretą. Ja bym tak zrobił:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1265
Gainera i bcaa będe miał za połowę ceny od kolegi. Jest to nie odpieczętowane więc chyba i tak i tak się zdecyduję na to (Vitalmax 1 i Bcaa xtra activeLab), a czy kreatyna i carbo jest dobre? Czy np zrezygnować z carbo wogóle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jak bedziesz mial gainera to carbo zbedne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1265
Jeszcze mam takie pytanie. Jak sobie rozpisac dawkowanie kreatyny z bcaa i gaienrem. W DT czy może być gainer do śniadania 1 porcja + 5g kreatyny, potem przed treningiem 7g bcaa+5g creatyny i po treningu 7g bcaa. I na wieczór 1 porcja Gainera. A w DNT to samo bez porcji bcaa po treningu a kreatyna w porze treningowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 610 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4773
Gainer według braków w diecie a nie na porcje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

miód po treningu + ostrovia ..........

Następny temat

Mitotropin MitoTABS - Peak Condition Factor

WHEY premium