SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gain bolic 6000

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zapewne mozna
ale niestety koszta przesylki nie byloby tanie

BTW
edukuj kolegow
podsun im chociazby Perfect Body !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 415 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14050
Co do smaku truskawki masakra.Nie radze nikomu chociaz efekty byly.Teraz mam w planach zakupic czekoladke tylko czy bedzie ona zdatna do picia?nie chce mi sie kolejny raz zmuszac do zarcia 6kg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1322 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29451
Biniu, mówię o starych foliach ze starym smakiem, że są dobre, a nie tych nowych ze zmienionym tak samo jak w nowych pudłach, gdzie jest już nowy smak i taki właśnie posiadam. Uwierz mi, że tak to smakuje jakbym pił Ostrowię Czekoladową, czyli mąka z kakao

Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
az trudno uwierzyc
porpzednia wersje GainBolica mialem w suplemenacji na przemian z Carbo i smakowalo super

truskawke omijam osobiscie - kiedys mialem duze puszki Prolongatum o tym smaku pod rzad - i mam uraz do tego smaku, ale sadze ze po takiej dawce kazdy by mial

pozostale smaki cenie
nie znam niestety nowego GB - nie mialem okazji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli co nikt mi nie pomoże ??;// naprawde no niewiem co robić ... mam jeszcze mutanta 2 kg to myśle że jeszcze przez jakiś miesiąc coś się wykombinuje ... a z infolinii olimpu gdybym zadzwonił ,dało by rade chociaż jedną małą próbkę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
infolinia zawsze pomocna

jak pisalem sadze ze z probkami nie bedzie problemu
ale koszta wysylki moga byc dla Ciebie zbyt wysokie

spekuluje jednak
dlatego najlepiej
dzwon w PN 9-15
daj znac co zalatwiles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli jeżeli zadzwonie to dostane próbki ale nie za free tak ??może zadzwonie jutro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dowiesz sie dzis

na jakich zasadach - nie mam pojecia - wspomnij o tym poscie w rozmowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NO TO PO POŁUDNIU ZAPEWNE ZADZWONIE można nr tel prośić ??powiem tam że jestem często na sfd że zrobiłem post bo chiałem dostać próbki bo zamieżam kupić 5 kg i biniu doradził mi zadzwonić ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Infolinia 0 801 19 42 42 (29gr / połączenie)

ale proponnuje dzwonic do 15stej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rower a bieganie

Następny temat

SP 80 nowa formuła

WHEY premium