SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gain Bolic 6000 i creatine monohydrate

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125
Stosuje te 2 suplementy(odrzywi) rownoczesnie przy tym ze creatine biore 1 raz dzienie zaraz po treningu 15 min max (pije 1.5 litra wody mineralnej + herbate, zupe itp)a gain bolic 3 razy dzienie w dzien treningowy lub 1 raz w dzien wolny od treningu 1 h przed i 1 h po treningu i miedzy posilkami 1 raz( rozpuszczam go w 100ml mleka 3 miarki wsypuje i pije) mam takie pytanie:


- czy to ma sen co biore
- czy nie zaszkodzi mi
- czy to mi dac co czy nie...
- mam odstawic creatine??

z gory dziekuje za odp i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3101
Bosh bierze kreatyne z 10-20 min przed sniadaniem kreatyne oczywiscie z glukoza lub dextroza... pozniej sniadanie.. nie robcie juz zametu bo bylo oo tym miliny razy pisane !!!!!

sPoNger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2746
jak widze brak diety
brak pojecia o kreatynie
bylo szukaj!!!!

rece opadaja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125
Kto powiedzial ze dniety nie ma?????? stosuje te suplementy przy diecie weglowodanowej bialkowej tylko sie pytam czy mozna stosowac te odrzywki razem i czy cos dadza proste:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3101
hmmm gainera pij zaraz po treningu ja bralem monto po 10 g rano naczo i przed treningiem (ok 30-40 min przed) gainera pije po treningu godzine pozniej jem posilek.. to co napisales mozna smialo brac na cykl..nie wiem co do gainera powinienes juz sam wiedziec gdzie i keidy brac wedle brakow.. Pozdro

Zmieniony przez - sPoNgero w dniu 2006-12-02 02:34:29

sPoNger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125
Dzieki za odp pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125
A mam jeszcze pyt bo pisales mi ze gainer odrazu po treniungu a ja biore odrazu kreatyne po treningu mozna odrazu te 2 suplementy brac i w jakiej kolejnosci czy to nie ma roznicy i najwazniejsze ja biore gainera z mlekiem a creatyna i mleko sie nie "lubia" wiec bede zmuszony pic gainera z mineralka przynajmiej po treningu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 693 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23554
kreatyne mieszaj z gainerem najlepiej w wodzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3101
Nie no jak mono bierzesz 2 x 5 g czyli pierwsza porcja z rana przed sniadaniem a druga porcja przed treningiem.... Gainera piejesz po treningu nie widze sesu pic krety p treningu chyba ze checsz brac 3 x 5 g mono to wtedy przed sniadaniem, przed treningiem i po treningu odrazu mniej wiecje po 30 min pijesz gainera

A jak pijesz mleko lub produktu mleczne to musisz odczekac okolo 2 h i dopiero wtedy pic kreatyne pij gainera z woda po treningu a wszytkie inne pij z mlekiem lub jak wolisz.

Lub tez jak kolega wyzej pisal chodz srednio jestem za mieszaniem tego.. wole chwile odczekac i osobno wypic jedno i 2. POzdro

Zmieniony przez - sPoNgero w dniu 2006-12-02 14:54:12

sPoNger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 693 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23554
sPoNgero dlaczego twoim zdaniem nie ma sensu brać kreatyny po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125
ja wogole mam w talbetkach biore 5-6 baletek 1 raz dzienie...po treningu jak juz wczesniej pisalem moze zrobie tak ze kreatyne bede bral odrazu przed treningiem gainer 1 h przed treningiem i po treningu odrazu... tak tez chyba moze byc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3101
Florian555 ja nie napisalem ze nie ma sesu bo przeciesz sa odzywki wysoko weglowodanowo-bialkowe z dodatkami kreatyny tylko takie pije sie z woda aa ja wole takie rzeczy jak kreatyna ewentualnie gainer nie mieszac tego kwesta gustu mam sporo znajomych ktorzy robia tak samo chodz nie krytykuje nikogo.. Pozdro

sPoNger

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Którą posatć kreatyny wciągnąć??

Następny temat

Zestaw Masowy Do Oceny

WHEY premium