SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GW 50156 a leki z grupy SSRI

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1962
Cześć,

Czy ktoś się orientuje czy można zażywać GW 50156 zażywając antydepresanty? Jem codziennie rano Escitalopram Activis 10mg i zakupiłem GW od anabolixa aby poprawić okres redukcyjny. Psychiatra powiedział, że mogę wejść na bombe ale mam tylko nie zażywać Tamoxifenu, były plany wejść na bombe aczkolwiek postanowiłem wejść na masie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Gw to żadna bomba
Wstaw ankietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
MokryZbyszek
Cześć,

Czy ktoś się orientuje czy można zażywać GW 50156 zażywając antydepresanty? Jem codziennie rano Escitalopram Activis 10mg i zakupiłem GW od anabolixa aby poprawić okres redukcyjny. Psychiatra powiedział, że mogę wejść na bombe ale mam tylko nie zażywać Tamoxifenu, były plany wejść na bombe aczkolwiek postanowiłem wejść na masie.


Powinno być okey, na pewno nie można tego leku łączyć z Acard bo wchodzi w jakąś interakcje na ulotce jest napisane, ja przez to źle się czułem dopiero po jakimś czasie przeczytałem. Ogólnie tak z ciekawości jakie masz odczucia co do tego leku? Ja to stosowałem dłuższy czas ale dałem sobie spokój i odstawiłem wszystko bo libido mi to praktycznie zerowało, prolaktyna wywalona niesamowicie ( żadne saa nie leciały ), efektów prawie żadnych nie zauważałem, dużo lepiej się czuję i odczuwam działanie Ashwagandy niż tego SSRI.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1962
lukasz5119
MokryZbyszek
Cześć,

Czy ktoś się orientuje czy można zażywać GW 50156 zażywając antydepresanty? Jem codziennie rano Escitalopram Activis 10mg i zakupiłem GW od anabolixa aby poprawić okres redukcyjny. Psychiatra powiedział, że mogę wejść na bombe ale mam tylko nie zażywać Tamoxifenu, były plany wejść na bombe aczkolwiek postanowiłem wejść na masie.


Powinno być okey, na pewno nie można tego leku łączyć z Acard bo wchodzi w jakąś interakcje na ulotce jest napisane, ja przez to źle się czułem dopiero po jakimś czasie przeczytałem. Ogólnie tak z ciekawości jakie masz odczucia co do tego leku? Ja to stosowałem dłuższy czas ale dałem sobie spokój i odstawiłem wszystko bo libido mi to praktycznie zerowało, prolaktyna wywalona niesamowicie ( żadne saa nie leciały ), efektów prawie żadnych nie zauważałem, dużo lepiej się czuję i odczuwam działanie Ashwagandy niż tego SSRI.


Czuje się spoko, psychiatra powiedział, ze na początku mogę mieć ataki paniki, kołatania serca itp. Ale nie było mi nic zupełnie. Jedyne co zauważyłem to przez tydzień miałem problem z erekcja i domyślam się ze to przez prolke plus padło libido a po tygodniu libido, erekcja wróciła do normy nawet na lepsze oraz polepszone samopoczucie. Nie badałem pralki ma tym leku bo nie spodziewałem się, ze wywala po tym.
Jedyne co mogę powiedzieć to w czwartek badałem się i niżej umieszczę wyniki. Wiek 24 lata. (Jak bym wiedział o prolaktyne ze wywala jak mówiłem wyżej to bym również dołączył ale z doświadczenia nie wywalało mi nigdy)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań i pomoc w odbloku po 25 miesiącach teścia.

Następny temat

Prop NPP Sally GW ocena cyklu

WHEY premium