SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GRZYBICA PACHWIN , proszę o pomoc:(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 33 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 263
Witam wydaje mi sie iż mam grzybice pachwin tzn drobne krostki na wewnętrznej stronie ud a także w jednej z pachwin lewej żywo czerwone miejsce które smarowałem pudrem płynnym a także zacząłem od dziś LORDINDENEM C , co proponujecie jakie są domowe sposoby czy dobrze jeśli bedę smarował LORINDENEM C i pudrem płynnym , proszę o odpowiedzi i z góry bardzo dziękuję:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Problemy skórne spotkać mogą każdego z nas i niekoniecznie powodem ich jest zła higiena, czy odżywianie. Powody mogą być bardzo różne, np. spadki funkcjonowania układu immunologicznego, alergie, czy nietolerancje pokarmowe. Jednym z tego typu problemów jest grzybica skóry. Pojawić się ona może w zasadzie wszędzie i powoduje nieprzyjemne swędzenie oraz wygląd, których wpływa negatywnie na naszą psychikę.

Grzybica jest jedną z najczęstszych problemów skórnych. Dość łatwo można ją złapać, ciężko wyleczyć, a co najgorsze potrafi nawracać. Niekiedy również ciężko ją zdiagnozować myląc z innymi problemami skórnymi. Zazwyczaj zmiany skórne pojawiają się w miejscach, gdzie gromadzi się najwięcej ciepła i wilgoci. Mogą to być miejsca między palcami, czy w zgięciach stawowych. Choroba ta wywoływana jest głównie przez dermatofity, np.: Trichophyton, Microsporum i Epidermophyton.

Wśród objawów grzybicy wyróżnić można:

- silne swędzenie,
- zaczerwienienie i wysypka,
- obwodowe zwiększanie objętości,
- pojawianie się w nowych miejscach.

W Twojej sytuacji, zdecydowanie nie należy leczyć się przez internet, a jak najszybciej udać się do lekarza specjalisty - dermatologa. Lekarz dokładnie obejrzy Twój problem i stwierdzi czy rzeczywiście jest to grzybica oraz zaleci ewentualne leczenie.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 245 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1238
zdjęcie zrób i wrzuć. Inaczej nie ma o czym rozmawiać. Grzybica skóry to nie jest chorobą, którą sobie laik rozpozna, w odróżnieniu np. od grzybicy paznokci. A i lorinden w tym wypadku to KOMPLETNE nieporozumienie z wielu przyczyn! Ludzie, po co stosujecie sami silne leki, których nie znacie!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 33 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 263
ok o 14 zrobię zdjęcie i wstawię tutaj na forum i ocenisz co to jest :)
bo też jakiś czas temu obtarły mne slipki i może to być też z tego , ale naczytałem sie o grzybicy pachwin i sam juz nie wiem , bo jest to żywo czerwone i na wewnętrznej częśći ud są taki krosteczki i te pachwine mnie tak jakby swędzą troche:) a mogę to smarować pudrem płynnym lub czym?:)
PS: wcześniej jakby mnie to bardziej pobolewało i piekło a teraz jakby jużmniej :) przynajmniej takie mam odczucie::)

Zmieniony przez - bigboy94 w dniu 2012-09-01 11:31:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 33 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 263
mam już zdjęcia , białe plamki są po PUDRZE PŁYNNYM a żólte po LORINDEN C
a kolejne foto już starałem się ostrzej dociskać i odmyć te plamki po płynnym itp :) prosze o opinie i z góry dziękuje również dodam że obtarły mnie pewnego razu majtki i czy to moze byćtym spowodowane?:) proszę o opinie:)

http://images36.fotosik.pl/269/ff3a78d900645a7b.jpg
http://images48.fotosik.pl/383/5d5067552ba449c0.jpg
http://images41.fotosik.pl/1730/a3e2a3b94efbb346.jpg 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Zdecydowanie wizyta u lekarza dermatologa.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 33 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 263
a mozesz powiedzieć co to takiego to co mam , nie wystarczy smarowanie kremami pudrem płynnym tribiotic i lorinden c??:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Dopiję herbatę to Ci wywróżę... Idź do lekarza a nie opieraj się na autodiagnozie czy internecie....

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 245 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1238
wygląda to na wyprzenia drożdżakowe + ew. maceracja naskórka (za obcisłe majtki, spodnie, otyłość?). Dermatolog lub rodzinny dadzą odpowiednią maść. Pudrem możesz podsypywać, absolutnie nie stosować lorindenu bo tylko zaostrzy zmiany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 33 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 263
a mógł bys powiedzieć jakie maści będą na to dobre może jest jakaś dobra maść bez recepty lub coś takiego?:) posiadam z pudrów jedynie puder płynny i troszke alantanu , ew tribiotic :) :)
PS: to na pewno nie grzybica czy coś takiego?:)

A moze wiesz co to takiego jest mam to jużkupe czasu wcześniej było mniejsze i nie rosło teraz też stoi w miejscutylko jakby toroszke mzoe minimalnie urosło od pudru płynnego albo jakiejś maści:)
http://images36.fotosik.pl/269/5c88e9c8906d4612.jpg

Zmieniony przez - bigboy94 w dniu 2012-09-01 17:11:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 245 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1238
na pewno to może stwierdzić lekarz widząc to na żywo. tak czy owak z oboma problemami zapisz się do dermatologa, a zanim do niego dotrzesz:
1/ higiena tych okolic, noszenie luźnych bokserek, spodni
2/ smarować kilka razy dziennie - maść p/grzybicza (wyprzenia są zakażeniem grzybiczym) - Clotrimazolum 1% maść (bez recepty) oraz maści nawilżająco - regenerująco - do wyboru: Alantan + tormentiol (proponuje mieszać obie naraz - będzie dobry efekt), dodatkowo można smarować (natłuszczać) maścią z witaminą A. I tyle. Pudry i inne specyfiki out. Powinno pomóc, tak czy owak dermatologa nie unikniesz.
A co do moszny to wygląda to na zwykłą brodawkę - nic się z tym nie robi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 33 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 263
oki dziękuje CI za dobre porady , w poniedziałek kupię tą maść Clotrimazolum 1% , na dzień dzisiejszy mam tormentiol i maść z wit A :) jeśli zakupię Clotrimazolum 1% to jest krem tak?:) to jak mam to wszystko stosować ile razy dziennie i o jakich porach dnia mówię o Clotrimazolum tormentiolu alantanie plus i kremie z wit A ?:)
czemu nie unikne dermatologa muszę iśćkoniecznie?:) mam iść koniecznie do dermatologa czy smarować tymi maściami i jak nie pomoże po jakimś czasie to się udać tam?:)
Eh i znów ból gardłą powróćił po anginie i braniu antybiotyku;/


Zmieniony przez - bigboy94 w dniu 2012-09-02 11:24:21

Zmieniony przez - bigboy94 w dniu 2012-09-02 11:25:28
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siwiejące włosy?

Następny temat

Komplikacje po grypie żołądkowej, POMOCY !

WHEY premium