SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GRATKA!!! PROFESJONALNY WYCIĄG DO SIŁOWNI!!!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 64 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1219
Witam,

Mam do sprzedania profesjonalny wyciąg uniwersalny [górny i dolny zarazem] firmy Kelton. Sprzęt kupiłem około 2 lata temu do domu, był używany tylko przeze mnie i to niestety dość nieregularnie.. Sprzedaję, ponieważ zmieniam lokum na mniejsze, gdzie nie będę miał wystarczającej ilości miejsca na sprzęt do ćwiczeń.

Wartość rynkową wyciągu oceniam na conajmniej 6 tys. złoty. Jest to sprzęt profesjonalny [ przeznaczony do publicznych siłowni], który łączy w sobie wyciąg górny i dolny. Ceny profesjonalnych wyciągów , które prawie zawsze są jednostanowiskowe [ tzn. albo wyciąg górny albo dolny], zaczynają się od około 5 tys zł. Poza tym sprzęt był dostosowywany [ulepszony :)] specjalnie na moje zamówienie.

Dodatkowe modyfikacje:
- zwiększona ilość sztabek [12 sztabek po 10kg]
- specjalny uchwyt na małe obciążenie [ umożliwia progresję o mniej niż jedną sztabkę - np. 2 kg]
- wzmociona konstrukcja, szczególnie górnę ramię [proszę zwrócić uwage na grubośc tego „żurawia"!]

Do wyciągu dołączam 6 drążków widocznych na zdjęciach oraz modlitewnik !!!

Zależy mi na czasie, dlatego proponuję naprawdę okazyjną cenę:
!!!3 tys zł.!!!

Do obejrzenia po uprzednim kontakcie.

mail: jaskiniowiec86@gmail.com

Link do albumu ze zdjęciami: http://imageshack.us/g/40/45215784.jpg/

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 180
3tys kelton hahahaha

Zmieniony przez - gigantgym2 w dniu 2011-08-28 13:18:24

kontakt
696223522
519875242
6581050 (gg)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2295 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11994
haha to posprzedawane jak ktoś da Ci 1000 to i tak dużo :) gdzie ty chłopie żyjesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] Asus G1

Następny temat

[K] Kurtka Nike Air

FuckBaton