SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GLUTAMINA - proszek czy kapsułki !!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360




misOO
Gróbas w Suplementacji
"The only secret Arnold knew was that in bodybuilding there are no secrets, only visions and dreams" S. Ray

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Co Ty taka nerwowa miszczu ?

.:: Czlonek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Doradca w dziele suplementacja.

"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi."
A.A. ;)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Grasiczku ja i tak nie wierze w te badania bo wiekszosc supli na badanich wykazuje ze na mnie dzialac nie powinny a jednak w praktyce bylo inaczej....
Co do efektow to mowie serio...nie znam ludzi co osiagneli cos na samych suuplach no chyba ze ty mowisz o jakis innych efektach niz ja ja mowie np. o wymairach jakie ma Bul,Vlad.Iv itd...oczywiscie 40 w lapce itd. mozna osiagnac na suplach :)
I odstaw efke bo za bardzo nerowa jestes...troche lagodniej nikt na ciebie nic nie pisze...

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ziki niech tu wjedzie Venom i poczyta ze walczysz z Grasikiem
Bedzie kiepsko a gwarantuje ze jego mocno ponad 50cio centymetrowe ramiona potrafia narobic bałaganu!!!

członek-mafia.suple.hardcor.pl
atleta.pl -najbardziej szczery i uczciwy dealer odzywek w necie
******************************
NACZELNIK DZIAŁU SUPLEMENTACJA
******************************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
ne ne ne ne ne bendom sie bili bendom sie bili..


misOO
Gróbas w Suplementacji
"The only secret Arnold knew was that in bodybuilding there are no secrets, only visions and dreams" S. Ray

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
ziki, dawno nie bylam tak spokojna jak dzis - zle po prostu odbierasz to wszystko... wiecej loozu, nie bierz wszystkiego do siebie, a raczej roob to z przymroozeniem oka
nikt nie kaze tobie wierzyc w badania, jakie przedstawilam - kazdy ma prawo do wlasnego zdania... ty masz takie, ktos ma inne i wszystko w porzadku

moowisz 'Co do efektow'... teraz wiem, co masz na mysli - jasne, wiadomo, ze w pewnych przypadkach nikt nie bedzie sie loodzil, ze takie, a nie inne osiagi uzyskalo sie dzieki sooplom z innej poolki...tu sie z toba zgodze
jednak prosze cie nie moow, ze odzywki/niektoore soople nie dzialaja, bo - taka jest prawda - ze stanowia one podstawe tej ukladanki /pomijam podstawowe sprawy typu dieta/

jeszcze jedno...apel do wszystkich - nie wiem, skad wzial sie mit, jakobym caly czas byla na cyklu...podaje wiec do wiadomosci: cykl zakonczylam jakies 3 miesiace temu... czas bylo zabrac sie za oczyszczanie receptoroow



artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~doradca w dziale suplementacja~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
ok Grasiczku doszlismy do porozumienia...:) Bul nie strasz mnie wiem ze Venom tutaj najwiekszy jest:P ale on do suplie nie zaglada ma i tak zabawe w swoim dziale dajac bambonierki:) a sam jestem dzis na eca i nerwowy jestem....ok spadam z forum bo nie moge usiedziec jakos:P

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
ziki bierzesz v12 i do tego eca ?

.:: Czlonek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Doradca w dziele suplementacja.

"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi."
A.A. ;)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 933 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14182



*****************************
KONDUKTOR W WAGONIE SYPIALNYM
*****************************

...mafia.suple.hardcor.pl...

*****************************
KONDUKTOR W WAGONIE SYPIALNYM
*****************************
...mafia.suple.hardcor.pl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 587 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9932
hhehe tak poza tematem to spojrzalem sobie na profil x-venoma-x i juz wiem skad ta xywka i fotka w profilu hehe :>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fajny problem dla matematyków i fizyków z forum:-D

Następny temat

Co najlepsze?

WHEY premium