SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GLUKOZA / OLIMP DEXTRO JUICE - dla nieświadomych??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Ale skoro tauryna i glukoza pobudzają insuline innym drogami to czy mozna mowić o kumulacji działania? W dextro juice są wieksze proporcje dextru do tauryny bo bodajże w 40g jest 38 g dextru ,a ja mówie o 1g tauri i 10gluko co wydaje mi sie nieefektywne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Mechanizm molekularny jest trochę inny, ale wykazują synergizm - nasilają wzajemnie efekty swojego działania.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889


siakos tak wyglada droga enzymatyczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
dobra e-lite to narazie nie na moje mozliwosci językowe i fizjologiczne pogadamy za poł roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Elite - to są szlaki metabolizmu tauryny. Natomias, jej mechanizm działania na komórki trzuski i komórki mięśniowe omówiłem w arcie "Tauryna - bycza terapia". W dziale Olimp jest jego skrót (całość leciała w SdW) - nie pamiętam, czy tam też jest ten mechanizm opisany?

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
no ladny graf nie powiem

przypomina schemat polowy bojowego statku Sithow ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 239 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1213
Słuchajcie bo już nie wiem... to jak to jest? lepiej kreatyne brać z dextro czy carbo ?? Dextro to węgle proste i szybciej sie wchłania i od kiedy pamiętam zawsze brało sie z dextrozą - cykl trwa 6 tygodni więc w te 6 tyg nie sądze zeby coś sie miało dziac z organizmem... Co do tego to mam w domu ze 4 kg carbo biogenixa jeszcze ale myslalem zeby dextroze dokupic i zrobić cykl na mono olimpa + citro. Do tego tauryna. Więc jak lepiej z carbo czy dextro ? bo jak narazie to każdy pisze inaczej...

W kupie siła !!!:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Są zwolennicy stosowania do kreatyny węglowodanów zróżnicowanych (carbo) i prostych (dextro). Nie bardzo wiadomo, kto ma rację. Można tak, można tak... Jak masz Carbo, to jedź na tym...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. niewielka roznica
naprawde niewielka
2. stawiam na carbo ze wzgledu na smak

BTW IG przecietnego carbo zblizony jest do IG dextro - jesli juz ktokolwiek na to patrzy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak dawkować ?

Następny temat

kreatyna

WHEY premium