SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1118384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 768
phoemix - poradzi sobie. W moim przypadku miałem wycinana całą brodawkę aby wydobyć giganta zarośniętego tłuszczem :) Moja lewa pierś jest trochę mniejsza od prawej. Lekki dołek jest. Co do zebranego płynu to nie wiem jak jest - czy on się wchłonie czy nie.. tego nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 1058 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17374
Masz foto Emil przed i po?

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 66
Witam wszystkich . Dołączam do grona szczesliwcow ktorzy byli u dr. Rylskiego . Zabieg odbył sie w poniedzialek . Dzis trzecia doba leci po zabiegu i mam do Was pytanie dotyczace siniakow . Tam gdzie mialem modelowana klatke obecnie sa siniaki . Czy u Was tez sie pojawily ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 1058 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17374
No ja miałem po kroplowce np hehe a co do klatki to nie wiem bo nie ściągnąłem opatrunkow Jeszcze ale pewnie były bo czułem bóle przy dotyku i zauważyłem krwiaka pod opatrunkiem i pod pachą, przy modelowaniu trochę klatka oberwala od tej rurki od lipo to siniaki chyba muszą być. Ja na opatrunkach tez mam ślady krwi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 110
z tym wahaniem się przed też miałem, w końcu pierwszy raz w życiu i to na własne życzenie idę na jakiś zabieg powazniejszy niż plombowanie zęba, i człowiek myśli co może się stać. :)

Jestem 2 tyg po zabiegu, kamizelki nie ściągałem(kąpać się dało radę:D), opatrunków też.. pytanie czy iść na zmianę szwów z tym opatrunkiem i tam mi zmienią, czy w domu zmienić.. sam w domu to nie bardzo wiem co z czym sie je, jakieś gaziki waciki ch.. wie co.. ;/

Zmieniony przez - TEVAC w dniu 2015-05-21 11:25:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 66
Najlepiej kupic sobie tzw. stripy w aptece i dwa opatrunki jałowe np cosmopor i udajesz sie do swojej przychodni do zabiegowego . Jesli nie ma zadnych komplikacji itp zdejmuja szwy i przyklejaja stripy . Jesli masz jakies powiklania np. krwiak lub płyn limfatyczny pod sutem dostajesz skierowanie na cito do szpitala i idziesz do poradni chirurgicznej . Tam lekarz zdejmuje szwy i nakłuwa . Pytanie mam co do kamizelki . Zastanawiam sie czy zasadne jest jej zdejmowanie tak jak radzil doktor co 3 dni ... ? Umyc sie moge bez problemu bez zdejmowania

Zmieniony przez - juzbezgino1 w dniu 2015-05-21 11:38:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 110
Dzięki, to chyba będzie najlepsza opcja żeby wziąć opatrunki tam.. biedny kraj, biedna służba zdrowia :(

Co do Twojego pytania to powiem Ci jutro, jak będzie wszystko ok, bo ja nie ściągałem ani razu. :D

Zmieniony przez - TEVAC w dniu 2015-05-21 11:52:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Przecież kamizelka ściągasz na parę minut bierzesz prysznic i tyle ja tak robię przynajmniej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8
Ja tak samo!

Zmieniony przez - klaudiarolok w dniu 2015-05-21 14:53:37

Brakuje Ci żarówki led? Zajrzyj na http://www.led-new.pl/oferta/zarowki-led/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 768
Jamian - nie mam zdjęć z przed zabiegu... i to jest moja głupota, że nie zrobiłem. Zdjęcia robił doktor, ale czy może on mi je jakoś udostępnić to nie wiem, nie miałem okazji zapytać... może ktoś z Was pytał doktorka o foty ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GINEKOMASTIA - POMOC DLA ZAINTERESOWANYCH !!!!

Następny temat

problemy po cyklu

Fruzelina