SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2068071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 768
phoemix - poradzi sobie. W moim przypadku miałem wycinana całą brodawkę aby wydobyć giganta zarośniętego tłuszczem :) Moja lewa pierś jest trochę mniejsza od prawej. Lekki dołek jest. Co do zebranego płynu to nie wiem jak jest - czy on się wchłonie czy nie.. tego nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
Masz foto Emil przed i po?

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 66
Witam wszystkich . Dołączam do grona szczesliwcow ktorzy byli u dr. Rylskiego . Zabieg odbył sie w poniedzialek . Dzis trzecia doba leci po zabiegu i mam do Was pytanie dotyczace siniakow . Tam gdzie mialem modelowana klatke obecnie sa siniaki . Czy u Was tez sie pojawily ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
No ja miałem po kroplowce np hehe a co do klatki to nie wiem bo nie ściągnąłem opatrunkow Jeszcze ale pewnie były bo czułem bóle przy dotyku i zauważyłem krwiaka pod opatrunkiem i pod pachą, przy modelowaniu trochę klatka oberwala od tej rurki od lipo to siniaki chyba muszą być. Ja na opatrunkach tez mam ślady krwi

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 110
z tym wahaniem się przed też miałem, w końcu pierwszy raz w życiu i to na własne życzenie idę na jakiś zabieg powazniejszy niż plombowanie zęba, i człowiek myśli co może się stać. :)

Jestem 2 tyg po zabiegu, kamizelki nie ściągałem(kąpać się dało radę:D), opatrunków też.. pytanie czy iść na zmianę szwów z tym opatrunkiem i tam mi zmienią, czy w domu zmienić.. sam w domu to nie bardzo wiem co z czym sie je, jakieś gaziki waciki ch.. wie co.. ;/

Zmieniony przez - TEVAC w dniu 2015-05-21 11:25:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 66
Najlepiej kupic sobie tzw. stripy w aptece i dwa opatrunki jałowe np cosmopor i udajesz sie do swojej przychodni do zabiegowego . Jesli nie ma zadnych komplikacji itp zdejmuja szwy i przyklejaja stripy . Jesli masz jakies powiklania np. krwiak lub płyn limfatyczny pod sutem dostajesz skierowanie na cito do szpitala i idziesz do poradni chirurgicznej . Tam lekarz zdejmuje szwy i nakłuwa . Pytanie mam co do kamizelki . Zastanawiam sie czy zasadne jest jej zdejmowanie tak jak radzil doktor co 3 dni ... ? Umyc sie moge bez problemu bez zdejmowania

Zmieniony przez - juzbezgino1 w dniu 2015-05-21 11:38:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 110
Dzięki, to chyba będzie najlepsza opcja żeby wziąć opatrunki tam.. biedny kraj, biedna służba zdrowia :(

Co do Twojego pytania to powiem Ci jutro, jak będzie wszystko ok, bo ja nie ściągałem ani razu. :D

Zmieniony przez - TEVAC w dniu 2015-05-21 11:52:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
Przecież kamizelka ściągasz na parę minut bierzesz prysznic i tyle ja tak robię przynajmniej

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8
Ja tak samo!

Zmieniony przez - klaudiarolok w dniu 2015-05-21 14:53:37

Brakuje Ci żarówki led? Zajrzyj na http://www.led-new.pl/oferta/zarowki-led/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 768
Jamian - nie mam zdjęć z przed zabiegu... i to jest moja głupota, że nie zrobiłem. Zdjęcia robił doktor, ale czy może on mi je jakoś udostępnić to nie wiem, nie miałem okazji zapytać... może ktoś z Was pytał doktorka o foty ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium