SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2067911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 351 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5276
Siemka, widze ze niektorzy sie bardzo niecierpliwia powrotu do treningu - wiadomo to jest zrozumiale, ale kazdy z Was dostal od lekarza karte z zaleceniami co i jak po zabiegu, ja rozmawialem z dr Rylskim i mi powiedzial ze silownia dopiero po 8 tygodniach od zabiegu,zagojenie wymaga czasu, proponuje odczekac i miec pewnosc ze sie stosowalo do zalecen lekarza i byc zadowolonym niz sobie cos naruszyc. Ja w ten czwartek bede mial 8 tydzien po zabiegu i nareszcie wracam do zycia;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Cztery tygodnie to standardowe zalecenie odnośnie kamizelki. Dokładnie tyle nosiłem i ani dnia dłużej ;)

A co się tyczy prania to da się, tylko po co? Ja nosiłem na przełomie lutego/marca i po miesiącu dalej było czuć ten chemiczny lekarski zapach :D Nie śmierdziała potem jak podkoszulki :D więc nie prałem.

Zmieniony przez - PanParowka w dniu 2015-02-08 23:45:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23
witam Panowie,
ja z kolei mam pytanie o to usg piersi. Zrobilem sobie dzisiaj to usg z wynikiem :" sutki tluszczowe. Zmian ogniskowych litych i torbielowatych nie uwidoczniono. W dolach pachowych patologicznych wezlow chlonnych nie uwidoczniono Kategoria US-BIRADS:2 "
Babka powiedziala, ze zadnych powiekszonych gruczolow nie widzi. Ktos mial podobny wynik? Mam wrazenie, ze to usg nie zostalo zrobione dokladnie pod katem ginekomastii mimo ze skierowanie dostalem od endokrynologa. Z drugiej strony kilka osob pisalo tez, ze niby na usg nic im nie wychodzilo a pozniej i tak jednak wycinane byly gruczoly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 739
Nie sugeruj sie usg, u mnie kompletnie nic nie pokazalo, Ty w ich skali dostales 2 wiec jednak nie wszystko z nimi ok, ja dostalem 1 czy tam 0 czyli niby kompletnie nic nie bylo a na stole operacyjnym sie okazalo ze jednak cos sie tam chowalo i roznicaprzed/po zabiegu jest ogromna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 819
U mnie na USG miałem napisane: "piersi o budowie tłuszczowej, w okolicach brodawek nagromadzenie tkanki tłuszczowej z licznymi przegrodami łącznotkankowymi, warstwa tkanki podskórnej grubości do 20 mm (w sąsiedztwie grubość tkanki podskórnej do 10mm). Zmian ogniskowych nie stwierdza się. Patologicznych węzłów chłonnych w dołach pachowych nie uwidoczniono." Czyli ginekomastii nie stwierdzono na USG a podczas zabiegu zostały usunięte 2 gruczoły (wysłane do badań). Jak nie masz daleko do Kielc to podjedź na wizytę do doktora Rylskiego (jak tylko zobaczył moją klatkę od razu wiedział co jest grane -> że gino jest -> chociaż nie pokazywałem mu USG).

Zmieniony przez - adhonores1 w dniu 2015-02-10 11:40:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3560
U mnie na usg nie zobaczyli nic, jedynie zatłuszczenie. Na stole operacyjnym zostały mi wyciągnięte dwa gruczoły wielkości mandarynki! Nie sugeruj się usg, idź się ciąć!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 768
asape - w cholerę ktoś dokładnie wykonał USG :D Gruczoły wielkości mandarynki to już konkretne i musiało Cię to boleć jak uciskałeś. Czasem dziwne są opisy USG, nie pokrywają się z rzeczywistością. Może to przez zatłuszczenie wokół gruczołu. Z resztą u mnie też niby nie było z jednej strony a gruczoł był...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3560
U mnie na pewno nie wina zatłuszczenia, bo przed operacją specjalnie schudłem 21kg, w dniu operacji ważyłem 69 kg, więc nie ma mowy o zatłuszczeniu jakimś dużym. Lekarz po prostu z..... sprawę.. Gruczoł sam w sobie nie bolał, bo niby wielkości mandarynki, ale spłaszczonej, rozlanej aż po doły pachowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4463
Myślicie, że da radę zapisać się na "szybko"? Jakoś nie wyobrażam sobie czekać teraz na termin w okolicach lipca-sierpnia. Udało się komuś wbić parę tygodni po zarejestrowaniu, gdy ktoś zrezygnował lub z innego powodu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 768
Nie łudź się na wcześniej niż 5-6 miesięcy :) Niby coś tam mówiła kobitka, że mogą zadzwonić jeżeli ktoś zrezygnuje, ale to wiesz... Trzeba swoje odczekać. Polecam termin jesień zima :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium